Dvi rungtynes praleidęs LeBronas Jamesas sugrįžo ant parketo, o Los Andželo „Lakers“ (3/3) iškovojo pergalę.

Kalifornijos klubas namuose 113:101 (21:28, 33:26, 34:31, 25:16) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (3/3) krepšininkus.

Aikštės šeimininkams rungtynių pradžioje sunkiai sekėsi įsivažiuoti. Štai jau antrajame kėlinyje jie turėjo dviženklį deficitą (29:40).

Nepaisant to, po šalto dušo jie atsitiesė ir dar iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos atstatė pusiausvyrą mače (54:54).

Nors trečiajame kėlinyje situaciją labiau kontroliavo svečiai iš Klivlando, tai pasikeitė lemiamo kėlinio metu. „Lakers“ surengė spurtą 10:0 ir šovė į priekį (100:91).

Skirtumas vėliau tik augo ir Klivando ekipai nepavyko sulaikyti „Lakers“ proveržio mačo pabaigoje – 113:98.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 26 (9/12 dvit., 1/10 trit., 5/5 baud., 8 rez. perd., 7 kld.), Carmelo Anthony 24 (6/8 trit.), Russellas Westbrookas 19, Anthony Davisas 15 (9 atk. kam., 3 blk.), Austinas Reavesas, Dwightas Howardas ir Avery Bradley po 7.

„Cavaliers“: Evanas Mobley 23 (9/14 dvit., 1/2 trit., 2/5 baud.), Dariusas Garlandas (11 rez. perd.) ir Ricky Rubio po 18, Lauri Markkanenas 17, Collinas Sextonas 9, Jarrettas Allenas 6 (9 atk. kam.).