Dar vieną pralaimėjimą NBA patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (1/5). „Ristūnai“ išvykoje 98:105 (38:26, 17:32, 19:27, 24:20) suklupo prieš Bruklino „Nets“ (3/3).

D. Sabonis per 34 minutes pasižymėjo 16 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud. met.), 7 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais. Lietuvis perėmė tris kamuolius ir blokavo metimą, bet po tris kartus prasižengė ir suklydo.

„Nets“ gretose 29 taškus pelnė Jamesas Hardenas. Vienai iš lygos žvaigždžių tai bene geriausias sezono mačas – iki šiol gynėjas reikiamo indėlio buksuojančiai komandai nedavė.

Taip pat, 20 tūkst. karjeros taškų ribą peržengė šeimininkų aukštaūgis LaMarcusas Aldridge'as. Jis tapo 48 žaidėju užfiksavusiu ir septintu vis dar aktyviu tai padariusiu žaidėju.

Likus kiek daugiau nei 5 minutes D. Sabonis baudos metimu išlygino rezultatą (90:90). Tačiau tai ir buvo viskas – paskutinius 15 taškų asistavo arba pelnė „Nets“ trijulė Kevinas Durantas, J. Hardenas ir L. Aldridge'as.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Torrey Craigas (28 tšk.)

„Viskas, ko galima mūsų prašyti, tai suteikti šansą sau laimėti, – po mačo sakė T. Craigas. – Manau tai šiandien padarėme. Kovėmės didžiąją dalį rungtynių.“

„Nets“: J. Hardenas 29 (8 rez. perd., 8 atk. kam.), K. Durantas 22 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), L. Aldridge'as 21 (8 atk. kam.) taškas.

„Pacers“: T. Craigas 28 (11 atk. kam.), Chrisas Duarte 19, D. Sabonis 16, Jeremy Lambas 12 taškų.