Jonas Valančiūnas toliau renka žvėriškus skaičius, bet pergalėmis tai nevirsta. Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/5) namuose 109:113 pralaimėjo Sakramento „Kings“ (3/2).

J. Valančiūnas per 32 minutes spėjo pelnyti 24 taškus (9/12 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei blokavo ir perėmė po 2 kamuolius. Tiesa, lietuvis suklydo 5 kartus ir pasirodymą baigė anksčiau dėl 6 asmeninių pražangų.

JV buvo rezultatyviausias „Pelicans“ žaidėjas šiose rungtynėse. 22 taškus pridėjo Brandonas Ingramas.

„Pelicans“ per pirmąsias šešias sezono rungtynes sukrapštė vieną pergalę. Klubui vis dar negali padėti traumuotas Zionas Williamsonas.

„Kings“ ketvirtajame kėlinyje beveik visą laiką turėjo iniciatyvą savo rankose. Rimčiau priartėti šeimininkams pavyko (106:109), tačiau jau buvo per vėlu.

„Kings“ ekipą į priekį vedė De'Aaronas Foxas. Jo sąskaitoje – 23 taškai.

„Pelicans“: J. Valančiūnas 24, B. Ingramas 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Devonte Grahamas 16, Herbertas Jonesas 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 11 taškų.

„Kings“: D. Foxas 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Richaunas Holmesas 21, Buddy Hieldas 20, Harrisonas Barnesas 18 taškų.