Slovėnijos krepšinio vunderkingo vedama Dalaso „Mavericks“ (4/2) ekipa pasiekė dar vieną pergalę NBA pirmenybėse. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 105:99 (31:22, 22:25, 29:25, 23:27) palaužė Sakramento „Kings“ (3/3).

„Mavericks“ užtikrintai pradėjo rungtynes – spurtu 20:5. Vis tik „Kings“ gretose sužibo Richaunas Holmesas, o Luka Dončičius anksti prisirinko asmeninių pražangų.

Dar iki pertraukos svečiai priartėjo (53:47), o prasidėjus trečiajam ketvirčiui ir pirmavo (59:60).

Svarbiausiu metu „Mavs“ pranašumą grąžino Luka Dončičius. Jo pastangomis šeimininkai susikūrė dviženklį pranašumą, o mačo pabaigoje didelės intrigos pavyko išvengti – likus 4 minutėms slovėnas pataikė tolimą metimą beveik nuo aikštės vidurio.

L. Dončičius nugalėtojams per 35 minutes pelnė 23 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Mavericks“: L. Dončičius 23, Timas Hardaway'us 16, Dorianas Finney-Smithas 13, Frankas Ntilikina ir Dwightas Powellas po 12 taškų.

„Kings“: R. Holmesas 22 (13 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 15, De'Aaronas Foxas ir Tyrese'as Haliburtonas po 14 taškų.