Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pelicans“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pelicans“.

Naujo kontrakto siekiantis Jonas Valančiūnas žengė svarbų žingsnį – to per savo karjerą dar nedarė

Naują NBA kontraktą medžiojantis Jonas Vonas Valančiūnas keičia jam atstovaujamą agentūrą. Oficialiai pranešta, kad  lietuvis prisijungė prie „Excel Sports Management“ agentūros.  Jai priklauso ir Mantas Buzelis bei tokie garsūs NBA žaidėjai kaip Nikola Jokičius, Jamalas Murray‘us, Brandonas Ingramas ar Kristapas Porzingis. Įdomu, kad J.Valančiūnas pirmą kartą karjeroje keičia agentūrą – ilgus metus jo interesams atstovavo „East Players“ agentūra.
2024-06-11

Jonui Valančiūnui – daug variantų dėl ateities: regimas net ir Lebrono Jameso komandoje

NBA sezoną su komanda jau užbaigęs ir šią vasarą laisvuoju agentu tampantis Jonas Valančiūnas gali būti itin geidžiamas laimikis tarp NBA komandų. Jau kurį laiką sklando kalbos, kad į Naujojo Orleano „Pelicans“ klubą lietuvis veikiausiai nebesugrįš, tad JAV apžvalgininkai jau pradeda žerti vieną po kito variantus, kur galėtų nutūpti šis aukštaūgis.
2024-05-14

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias, bet „Pelicans“ gavo dar vieną skaudų niuksą

Triuškinantį pralaimėjimą NBA atkrintamosiose patyrė Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“, kai svečiuose 92:124 (22:35, 28:28, 24:29, 18:32) vėl nusileido Oklahomos „Thunder“ klubui. Serijos rezultatas dabar jau 0:2 „Thunder“ naudai. Lietuvis per 22 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (8/14 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po du kartus suklydo ir prasižengė.
54
2024-04-25

Paaiškėjo Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio klubų varžovai NBA įkrintamosiose

NBA paaiškėjo visos atkrintamųjų ir įkrintamųjų poros. Į atkrintamąsias tiesiogiai nepavyko patekti nei vienam iš dviejų lygos lietuvių. Lietuvių atstovaujamos komandos žais Vakarų konferencijos įkrintamosiose. Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ susitiks su Los Andželo „Lakers“ ekipa. Šio mačo laimėtojas užims septintąją vietą ir susitiks su antroje esančia Denverio „Nuggets“ komanda.
2024-04-15

Jonas Valančiūnas rungtyniavo labai mažai, o „Pelicans“ išslydo tiesioginis bilietas į atkrintamąsias

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (49-33) klubas reguliarųjų NBA sezoną užbaigė pralaimėjimmu namuose, kai 108:124 (24:30, 29:40, 24:29, 31:25) nusileido Los Andželo „Lakers“ (47-35). Starto penkete susitikimą pradėjęs J. Valančiūnas žaidė tik 7 minutes ir pelnė 2 taškaus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo keturiskart ir tris kartus pažeidė taisykles.
2024-04-15

Mažiausiai sezone žaidęs Jonas Valančiūnas nuo suolo stebėjo „Pelicans“ pergalę

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas rungtyniavo minimaliai, o jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (46-32) klubas išvykoje 113:105 (19:26, 37:24, 34:33, 23:22) pranoko Fynikso „Suns“(46-32). Lietuvis rungtyniavo tik 3 minutes ir 55 sekundes, per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.) ir atkovoti 1 kamuolį. J. Valančiūnas tiek mažai šiame sezone dar nebuvo rungtyniavęs.
2024-04-08

Jonas Valančiūnas gavo daugiau laiko pasireikšti, bet „Pelicans“ nesustabdė „Suns“ lyderio

Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (45-30) NBA lygoje patyrė pralaimėjimą, kai namuose 111:124 (28:46, 26:28, 36:29, 21:21) nusileido Finikso „Suns“ (44-31) klubui. Lietuvis per 24 minutes įmetė 11 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.
2024-04-02

Jonas Valančiūnas pademonstravo seniai nematytą rezultatyvumą, o „Pelicans“ įveikė autsaiderius

Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (44/27) komanda, kuri svečiuose 114:101 (29:10, 28:31, 26:25, 31:35) įveikė Detroito „Pistons“ (12/59) klubą. Lietuvis per 19 minučių įmetė 13 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir penkis kartus prasižengė. JV tai yra rezultatyviausias pasirodymas nuo kovo 2 dienos. Nugalėtojams Zionas Williamsonas pelnė 36 taškus.
151 2024-03-24

Jonas Valančiūnas prieš buvusį klubą rezultatyvumu neišsiskyrė ir gavo efektingą bloką, bet „Pelicans“ vėl laimėjo

Su buvusiu klubu susidūręs Jonas Valančiūnas žaidė kukliai, bet lietuvio atstovaujama  Naujoo Orleano „Pelicans“ (32-22) svečiuose vis vien 96:87 (31:26, 30:21, 25:26, 10:14) pranoko Memfio „Grizzlies“ (18-36). J. Valančiūnas per 17 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą ir triskart prasižengė.
2024-02-13

Jono Valančiūno dvigubas dublis nepadėjo – „Pelicans“ pralaimėjo Los Andžele

Pralaimėjimą NBA dvikovoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/21) komanda. Willie'o Greeno treniruojama komanda išvykoje 122:139 (39:36, 35:51, 28:28, 20:24) nusileido Los Andželo „Lakers“ (27/26) klubui. Jonas Valančiūnas pralaimėjusiems per 22 žaidimo minutes įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė.
2024-02-10

Taiklumu nežibėjęs Jonas Valančiūnas ir „Pelicans“ nepaliko vilčių pirmajam lietuvio NBA klubui

Jonas Valančiūnas stojo prieš pirmąjį savo NBA klubą, kai Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-21) namuose nepaliko vilčių ir 138:110 (36:19, 31:31, 38:21, 22:39) sutrypė Toronto „Raptors“ (17-33) krepšininkus. „Pelicans“ tai buvo trečioji pergalė iš eilės. J. Valančiūnas per 20 minučių surinko 10 taškų (4/14 dvit., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, vieną rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo. Priminsime, kad „Raptors“ gretose 2011 m. lietuvis ir pradėjo savo NBA karjerą.
2024-02-06

Jonas Valančiūnas atsidūrė tarp pagrindinių pretendentų palikti „Pelicans“

Likus dešimt dienų iki NBA perėjimų lango pabaigos Naujojo Orleano „Pelicans“ klubo aukštaūgis Jonas Valančiūnas JAV žiniasklaidos giganto ESPN buvo įvardintas kaip pagrindinis kandidatas būti išmainytas. Apie tai skelbia galimų mainų sąrašą išplatinęs garsus ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas. Pasak jo, lietuvio galimybės pakeisti komandą yra gana didelės.
2024-01-30

Rekordinėse „Pelicans“ rungtynėse – solidus Jono Valančiūno dvigubas dublis

Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/18) NBA reguliariajame sezone iškovojo dar vieną pergalę, kai namuose153:124 (34:30, 43:29, 38:32, 38:33) įveikė nupūtė Jutos „Jazz“ (22-23) krepšininkus. Tai buvo rezultatyviausiais „Pelicans“ mačas klubo istorijoje. „Pelicans“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus bei klaidą. C.J. McCollumas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 33 taškus.
2024-01-24

Jonas Valančiūnas kukliai prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės ir klubo rekordo

Užtikrintą pergalę NBA lygoje pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-17) su Jonu Valančiūnu, kuri namuose 132:112 (43:36, 23:25, 30:21, 36:30) pranokė Šarlotės „Hornets“ (8-30) klubą. Lietuvis šįkart pasirodė kukliai ir per 24 minutės pasižymėjo vos 4 taškais (1/3 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, kartą suklydo ir sykį pažeidė taisykles.
2024-01-18

Jonas Valančiūnas šįkart rezultatyvumu neišsiskyrė, bet „Pelicans“ laimėjo prieš konferencijos lyderius

Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (21/14) komanda, kuri svečiuose 117:106 (27:24, 32:22, 33:25, 25:35) pranoko Vakaro lyderiaujantį Minesotos „Timberwolves (24/9) klubą Lietuvis per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir  5 kartus prasižengė.
2024-01-04

LeBronas Jamesas neišgelbėjo – solidus Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ metus pradėjo pergale

Pergale 2024-uosius pasitiko Jono Valančiūno atstovaujamas  Naujojo Orleano „Pelicans“ (19/14) klubas, kuris namuose 129:109 (42:33, 32:24, 30:32, 25:20) užtikrintai įveikė Los Andželo „Lakers“ (17/17) komandą. Lietuvis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė.
2024-01-01

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių: pergalei tai nesutrukdė

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (18/14) namuose 112:105 (39:37, 20:14, 22:25, 31:29) nugalėjo Jutos „Jazz“ (13/19). Tiesa, šįkart J. Valančiūno indėlis į pergalę buvo kuklus. Lietuvis žaidė 23 min. ir per jas pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei dukart suklydo. Mažiau taškų šį sezoną J. Valančiūnas dar nebuvo pelnęs. Prieš tai jis 6 taškus rinko dar trejose rungtynėse.
2023-12-29

Jonas Valančiūnas susitvarkė su užklupusia neganda: buvo ryškus pergalės kalvis

Jonas Valančiūnas buvo ryškus savo komandoje, o Naujojo Orleano „Pelicans“ 123:104 (36:28, 30:24, 28:24, 29:28) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“. Klivlando ekipa pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, o didžiausias J. Valančiūno komandos pranašumas ketvirtajame kėlinyje siekė net 24 taškus. J. Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 rezultatyvius perdavimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.
61
2023-12-22

Jonas Valančiūnas stumdėsi su pirmuoju NBA šaukimu ir prisidėjo prie „Pelicans“ klubo rekordo

Jonas Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (16-11) namuose šventė pergalę 146:110 (33:20, 28:31, 44:27, 41:32) prieš NBA autsaiderius Sant Antonio „Spurs“ (4-21). Lietuvis per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuoį, kartą blokavo varžovo metimą bei kartą suklydo.
2023-12-18

Įspūdinga Jono Valančiūno pergalė: lietuvis buvo tikras žvėris, o klubas sumetė kone pusantro šimto taškų

Puikią pergalę NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas. Lietuvio ekipa išvykoje 142:122 įveikė Vašingtono „Wizards“ komandą. „Wizards“ pirmavo pirmajame kėlinyje ir antrojo pradžioje. Pirmojo kėlinio viduryje „Wizards“ turėjo net 15 taškų pranašumą. Visgi įsibėgėjus antrajam kėliniui „Pelicans“ išsiveržė į priekį ir iniciatyvos varžovams daugiau neatidavė. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pelicans“ pirmavo rekordiniu 28 taškų skirtumu.
2023-12-14

Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ titulo neiškovos – patyrė visišką „Lakers“ sutriuškinimą

Į NBA taurės finalą nepavyko žengti Jono Valančiūno atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans” komandai, kuri pusfinalyje net 89:133 (30:29, 24:38, 17:43, 18:23) buvo sutrypta Los Andželo „Lakers” klubo krepšininkų. J. Valančiūnas per 23 minutes surinko 9 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovo metimus.
2023-12-08

Fantastiškoje lietuvių dvikovoje Sabonis surinko trigubą dublį, bet į pusfinalį žengė Valančiūno „Pelicans“

Pirmą kartą vykstančio vidurio sezono NBA naujojo turnyro arba tiesiog taurės kovose kelyje dėl trofėjaus susitiko Lietuvos krepšininkai. Pergalę ketvirtfinalyje šventė ir į turnyro pusfinalį pateko Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“, kuri svečiuose 127:117 (35:36, 34:25, 31:30, 27:26) pranoko Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu.
2023-12-05

Dominavęs ir rezultatyviausiai žaidęs Jonas Valančiūnas atvedė „Pelicans“ į pergalę

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11/9) laimėjo NBA lygoje, kai namuose 121:106 (32:31, 31:30, 26:20, 32:25) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (3/16) krepšininkus. „Pelikanams“ tai buvo antroji pergalė iš eilės lygoje, o „Spurs“ pralaimėjo jau 14-ą susitikimą paeiliui. J.Valančiūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.
2023-12-02

Jonas Valančiūnas pergalingose rungtynėse krepšį atakavo solidžiai

Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama  Naujojo Orleano  „Pelicans“  (10/9) komanda, kuri namuose 124:114 (39:24, 24:24, 34:33, 22:33) įveikė Filadelfijos „76ers“ (12/6) klubą, kurie žaidė be lyderio. Lietuvis per 32 minutes įmetė 19 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir penkis kartus prasižengė. „Pelicans“ labai gerai pradėjo rungtynes ir iškart šovė į priekį.
2023-11-30

NBA lietuviai susidurs tarpusavyje: pergalė leis gerokai priartėti prie titulo

NBA lietuviai Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas jau labai greitai gali iškovoti titulą. Tiesa, bent kol kas tai būtų ne pagrindinė Larry O'Brieno taurė, o pirmą kartą vykstantis sezono vidurio turnyras, kuris Europoje prilygtų taurių savaitgaliui (Lietuvoje toks atitikmuo būtų Karaliaus Mindaugo taurė). Po praėjusios nakties rungtynių paaiškėjo visos 8 komandos, kurios tęsia kovą dėl titulo.
2023-11-29

Jonas Valančiūnas pralaimėjo tiesioginę dvikovą senų laikų konkurentui

Jonas Valančiūnas krepšinio aikštėje susitiko su savo senu geru pažįstamu Rudy Gobertu. Deja, lietuvis Minesotos „Timberwolves“ arenoje pralaimėjo tiek savo tiesioginę, tiek komandinę akistatą. NBA čempionato rungtynėse J. Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/4) ekipa 101:122 (24:28, 20:44, 24:25, 33:25) pralaimėjo namuose žaidusiam „Timberwolves“ (5/2) klubui.
2023-11-09

Bėdos Valančiūno atstovaujamame „Pelicans“ – prarado vieną iš lyderių

Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos gynėjui CJ McCollumui diagnozuotas dešiniojo plaučio subliuškimas. Per artimiausias dienas paaiškės tikslesnis plaučio pažeidimas bei laikotarpis, kurį jis turės praleisti be krepšinio. Krepšininkas panašią problemą turėjo 2021 metais ir tada praleido 18 rungtynių. 32 metų 191 cm ūgio atletas šiame sezone NBA per 34 minutes vidutiniškai renka 21,7 taško, atkovoja 4,8 kamuolio ir atlieka 5,7 rezultatyvaus perdavimo.
2023-11-06

Valančiūnas turi naują komandos draugą

Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su Jeremiah Robinsonu-Earlu sudarė dvipusį kontraktą. Kitos komandos jam siūlė standartinį kontraktą, tačiau aukštaūgis nusprendė priimti „Pelicans“ pasiūlymą. Praėjusiame sezone atletas žaidė Oklahomos „Thunder“ gretose, bet po mainų tapo Hiustono „Rockets“ nariu ir buvo atleistas. 23 metų atletas praėjusiame sezone pelnydavo 6,8 taško ir atkovodavo 4,2 kamuolio.
2023-11-03

Valančiūnas prabilo ir tritaškiais: sužaidė geriausias sezono rungtynes

Dar vieną pergalę NBA reguliariajame sezone iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/1) klubas. Lietuvio ekipa namų arenoje 125:116 (35:29, 37:20, 22:34, 31:33 palaužė Detroito „Pistons“ (2/4), o pats J. Valančiūnas sužaidė kol kas geriausias sezono rungtynes. Uteniškis aikštėje praleido 32,31 min. ir per jas pelnė 23 taškus (7/13 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.
2023-11-03

Pastebimu buvęs Valančiūnas svaidė tritaškius, bet „Pelicans“ nesustabdė Curry ir jo kariaunos

Pirmąjį pralaimėjimą NBA sezone patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-1), kuri namuose 102:130 (27:29, 30:30, 21:39, 24:32) nusileido „Golden State Warriors“ (3-1). J. Valančiūnas per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus. Pirmoje mačo pusėje vyko gana atkakli kova ir nei vienai iš komandų pabėgti nepavyko.
2023-10-31

Valančiūnas apie laisvo agento dalią negalvoja: „Reikia džiaugtis šiandiena“

Naujojo Orleano „Pelicans“, kurios garbę gina Jonas Valančiūnas, 2023-2024 m. NBA sezoną pradėjo dviem pergalėmis.  Juos į priekį vedė Zionas Williamsonas, kuris atrodo sveikas ir žvalus ir gali būti potencialus kandidatas į MVP, o neblogai pasirodė ir lietuvis Jonas Valančiūnas.
2023-10-30

Valančiūnas liko toli nuo dvigubo dublio, bet „Pelicans“ sezono starte toliau neklumpa

Antrąją pergalę NBA sezono starte iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/0) klubas, kuris namuse 96:87 (26:12, 29:25, 22:31, 19:19) įveikė Niujorko „Knicks“ (1/2). Lietuvis per 21 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir ir tiek pat kartų prasižengė.
55
2023-10-29

Prieš buvusį klubą Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o „Pelicans“ startavo pergale

Naująjį  NBA sezoną pergale pradėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas (1/0) su Jonu Valančiūnu, kurie svečiuose 111:104 (25:28, 32:19, 25:23, 29:34) pranoko Memfio „Grizzlies“ (0/1). Lietuvis prieš buvusią savo komandą per 29 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, triskart suklydo ir kartą pažeidė taisykles.
2023-10-26

Lietuvių startas už Atlanto – ką vėl parodys Sabonis ir prognozės dėl Valančiūno ateities: „Nėra neįmanoma“

Naujojo NBA sezono uždanga jau pakilo, o šiąnakt Lietuvos laiku savo kovas pradės ir abu lietuvių atstovaujami klubai – Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu bei Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu.
2023-10-25

Valančiūnas buvo kuklus, o „Pelicans“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas patyrė pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse. J. Valančiūno komanda 105:110 105:110 (21:28, 15:26, 35:28, 34:28)  pralaimėjo Atlantos „Hawks“ ekipai. J. Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius perėmė 2 kamuolius. Lietuvis taip pat pasižymėjo vienu bloku, 2 klaidomis ir 4 kartus prasižengė.
2023-10-15

„Pelicans“ eksperimentas gali „apkarpyti“ Valančiūno minutes

Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda eksperimentuoja – Zionas Williamsonas gali žaisti centro pozicijoje. Tai automatiškai reikštų mažiau žaidimo minučių pagrindiniam vidurio puolėjui Jonui Valančiūnui. „Pelicans“ išbandė Z.Williamsoną centro pozicijoje jau pirmosiose pasirengimo rungtynėse. Puolėjas lietuvį pakeitė pirmajame ketvirtyje.
2023-10-12

Pamatykite: geriausias NBA naujokas pasismagino galingu dėjimu per Valančiūną

Pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“. Vakarų konferencijos klubas praėjusią naktį 105:122 (38:26, 30:41, 19:21, 18:34) neatsilaikė prieš Orlando „Magic“. J. Valančiūnas aikštėje praleido 18,32 min. ir per jas pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.
2023-10-11

Stiprėja gandai dėl Valančiūno mainų: įvardinami du galimi NBA klubai

Stiprėja gandai, kad Jonas Valančiūnas gali būti išmainytas ir naująjį NBA sezoną pasitikti naujame klube. JAV sporto gigantas „The Athletic“ skelbia, kad Naujojo Orleano „Pelicans“ J. Valančiūnui aktyviai ieško naujos karjeros stotelės. Naujaisiais lietuvio namais gali tapti Klivlando „Cavaliers“ arba Detroito „Pistons“. „Pelicans“ ir J. Valančiūno kontraktas galioja dar vienerius metus, o jį priėmusi ekipa prisiimtų likusius Naujojo Orleano klubo įsipareigojimus.
56 2023-08-03

Kritikos strėlės: pasakė, kodėl Sabonis yra labiausiai pervertintas NBA krepšininkas

JAV sporto gigantas „Bleacherreport“ sudarė labiausiai pervertintų NBA žaidėjų penketuką. Itin aukštai jame atsidūrė abu NBA lygoje rungtyniaujantys lietuviai. Domantas Sabonis yra šio sąrašo viršūnėje, o Jonas Valančiūnas yra trečias. Penketuką pradeda Čikagos „Bulls“ lyderis DeMaras DeRozanas, ketvirtas yra Los Andželo „Clippers“ žvaigždė Kawhi Leonardas, o tarp lietuvių įsiterpė Hjustono „Rockets“ naujokas Dillonas Brooksas.
112 2023-07-30

Sprendimas keičiasi: „Pelicans“ vietoj Valančiūno gali išmainyti kitą žaidėją

Apie galimybę išmainyti Joną Valančiūną svarstę Naujojo Orleano „Pelicans“ – persigalvojo. Panašu, kad komanda bandys iškeisti kitą žaidėją. Kiek anksčiau „Yahoo Sports“ žurnalistas Jake'as Fischeris paskelbė, kad lietuvio atstovaujama ekipa žvalgosi mainų, o per juos bandytų iškeisti J. Valančiūną į mobilesnį žaidėją. Visgi dabar žurnalistas Marcas Steinas teigia, kad labiau tikėtina, jog bus perkeltas Kira Lewisas. Abiejų centrų sutartyse numatyti paskutiniai metai.
2023-07-08

Valančiūno klubas atsisveikino su Europos čempionato MVP

Naujojo Orleano „Pelicans“ aukštaūgis Willy Hernangomezas tapo laisvuoju agentu. Pranešama, kad „Pelicans“ klubo vadovybė nusprendė nepratęsti sutarties kitam sezonui, pagal kurį ispanas būtų uždirbęs 2,6 mln. JAV dolerių. Neatmetama, kad 29 metų krepšininkas gali sugrįžti į Europą, prieš metus vykusiame Europos čempionate jis atvedė savo rinktinę link aukso medalių ir tapo MVP.
2023-06-30

Valančiūno sezonas baigtas: lietuvio klubas NBA įkrintamosiose dramatiškai pralaimėjo „Thunder“ ekipai

Netikėtai anksti NBA sezonas baigėsi Jonui Valančiūnui. Lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas po itin atkaklios įkrintamųjų kovos 118:123 (29:32, 34:25, 24:39, 31:27) pralaimėjo Oklahomos „Thunder“ ir baigė pasirodymą šio sezono NBA lygoje. Tai buvo permainingos rungtynės –  „Pelicans“ vienu metu turėjo 9, o „Thunder“ – 10 taškų pranašumą. Rezultatas buvo lygus net 13 kartų, tiek pat kartų keitėsi ir pirmaujanti komanda.
2023-04-13

NBA įkrintamosios startuoja jau šiąnakt: ar „pelikanai“ ir Valančiūnas nuskris iki atkrintamųjų?

„New Orleans Pelicans“, kuriems atstovauja Jonas Valančiūnas, nepavyko iškart patekti į NBA atkrintamąsias varžybas, todėl kelią į jas teks skintis per įkrintamąsias (Play-In) rungtynes. Jos vyks šią savaitę. Pirmajame etape Vakarų konferencijoje „Pelicans“ kovos su „Oklahoma City Thunder“ komanda.
2023-04-11

Valančiūnas itin strigo puolime, bet vis vien šventė pergalę prieš buvusį savo klubą

Jonas Valančiūnas šįkart buvo kuklus, bet jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (41-39) komanda vis vien namų aikštėje 138:131 (32:34, 20:35, 33:21, 39:34, 14:7) įveikė Memfio „Grizzlies“ (50-30) klubą. Lietuvis prieš buvusį savo klubą per 19 minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus ir 5 kartus prasižengė.
2023-04-06

Didelę persvarą išbarsčiusi „Pelicans“ su Valančiūnu krito prieš NBA čempionus

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (38/38) komanda, kuri svečiuose 109:120 (36:25, 27:21, 26:39, 20:35) nusileido čempionams „Golden State Warriors“ (40/37). „Pelicans“ tai buvo pirmoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes. Po šio pralaimėjimo jie išlieka aštuntoje vietoje Vakarų konferencijoje, tačiau kova dėl ikiatkrintamųjų laukia atkakli. J. Valančiūnas per 22 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit.
2023-03-29

Ar žvaigždžių duetas išgelbės „Mavericks“ nuo fiasko šiame NBA sezone?

Klupinėjančiam Dalaso „Mavericks“ klubui, kuriam atstovauja NBA superžvaigždės Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas iškilo rimtas pavojus nepatekti ne tik į atkrintamąsias, bet ir į įkrintamąsias varžybas. Kiek lengviau gali atsikvėpti Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su lietuviu Jonu Valančiūnu. „Pelikanai“ pastaruoju metu kyla turnyro lentelėje ir labai realu, kad prasibraus į kitą pirmenybių etapą. Panaši ir Čikagos „Bulls“ situacija.
2023-03-27

Williamsonas nežais dar mažiausiai dvi savaites

Naujojo Orleano „Pelicans“ žvaigždė Zionas Williamsonas nežais dar mažiausiai dvi savaites. Jam buvo atlikti tyrimai, po kurių matyti, kad traumuota pakinklinė sausgyslė gyja, tačiau dar nepakanka, kad galėtų grįžti į aikštę. Po dviejų savaičių vėl bus atlikti tyrimai. Z.Williamsonas nežaidžia nuo sausio mėnesio pradžios. 22 metų 198 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 33 minutes vidutiniškai renka po 26 taškus (61 proc. met., 37 proc. trit., 71 proc. baud.
2023-03-09

Sabonio ir Valančiūno akistatoje – fantastiškus skaičius fiksavę lietuviai ir „Kings“ pergalė

Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis pirmą sykį šiemet akis į akį susitiko ant NBA parketo. Abu lietuviai žaidė puikiai, bet pergalę namuose šventė D. Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/26), 123:108 (29:32, 30:27, 38:20, 26:29) pranokusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/33). D. Sabonis surinko trigubą dublį ir per 33 min. pelnė 19 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.
96 2023-03-07

Be Valančiūno likę „Pelicans“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Jonas Valančiūnas praleido mačą, bet ir be jo Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/32) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, kai išvykoje 121:110 (29:31, 24:25, 37:35, 31:19) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (29/33). Lietuvis šiąnakt nežaidė dėl blauzdos traumos.  Tris kėlinius komandos žaidė aplygiai, bet lemiamu metu svečiai truktelėjo į priekį ir įgijo dviženklę persvarą 109:99. Nuo tada jie tvirtai išlaikė pergalingą pranašumą iki pat mačo pabaigos.
2023-03-02

Toronte – skausmingas Valančiūno pralaimėjimas prieš buvusį klubą

Pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“. Lietuvio komanda išvykoje 110:115 pripažino Toronto „Raptors“ pranašumą. Likus 12,3 sekundėms „Raptors“ pirmavo 112:110, o tuomet pergalę Kanados klubui tritaškiu įtvirtino Garry Trenas jaunesnysis.