Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas rungtyniavo minimaliai, o jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (46-32) klubas išvykoje 113:105 (19:26, 37:24, 34:33, 23:22) pranoko Fynikso „Suns“(46-32).

Lietuvis rungtyniavo tik 3 minutes ir 55 sekundes, per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.) ir atkovoti 1 kamuolį.

J. Valančiūnas tiek mažai šiame sezone dar nebuvo rungtyniavęs.

„Pelicans“ ne pirmą kartą sezone žaidžia mažesniu penketu, kuris dažnai atneša ir pergales.

Šįsyk nugalėtojas sprendėsi mačo pabaigoje. Ketvirtajame kėlinyje „Suns“ atsilikimas buvo vos 2 taškai (99:101). Bet tada „Pelicans“ surengė rezultatyvias atakas, o šeimininkai kiek užstrigo.

„Suns“ lemiamu metu prametė iš toli ir svečiai įtvirtino pergalę.

„Pelicans“ šiąnakt nutraukė savo keturių nesėkmių seriją bei „Suns“ komandos trijų pergalių seriją.

„Suns“ ir „Pelicans“ dabar turi po tiek pat pergalių, Vakarų konferencijoje pirmoji užima šeštąją vietą, o lietuvio klubas yra septintas.

„Suns“: Bradley Bealas 33, Devinas Bookeris 25 (7 rez. perd., 4 kld.), Kevinas Durantas 23 (6 rez. perd.), Graysonas Allenas 11.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 31 (5 rez. perd.), Zionas Williamsonas 29 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Jose Alvarado 15, Trey'us Murphy 13, Dysonas Danielsas 10 (6 atk. kam).