Su buvusiu klubu susidūręs Jonas Valančiūnas žaidė kukliai, bet lietuvio atstovaujama  Naujoo Orleano „Pelicans“ (32-22) svečiuose vis vien 96:87 (31:26, 30:21, 25:26, 10:14) pranoko Memfio „Grizzlies“ (18-36).

J. Valančiūnas per 17 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą ir triskart prasižengė.

Po šios trečiosios iš eilės pergalės „Pelicans“ atsidūrė penktoje Vakarų konferencijos vietoje.

Lemiamą persvarą „Pelicans“ sukūrė antrajame mačo kėlinyje, kai spurtavo 11:0 ir atitrūko iki 55:39. Trečiajame kėlinyje „Pelicans“ jau triuškino varžovus 25 taškais (81:56).

Visgi lemiamu metu šeimininkai dar priartėjo iki 87:92, bet „Pelicans“ pavyko išlaikyti pergalingą pranašumą.

Nugalėtojams Herbertas Jonesas pelnė 17 taškų, Brandonas Ingramas pridėjo 16.

Pralaimėjusiems Vince'as Williamsas surinko 12 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22 (6 atk. kam.), Vince'as Williamsas (9 rez. perd., 4 kld.) ir Luke'as Kennardas po 12, Yuta Watanabe 11, Lamaras Stevensas 10 (7 atk. kam.).

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 17 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Brandonas Ingramas 16 (6 rez. perd., 6 kld.), Zionas Williamsonas 14, C.J. McCollumas 11 (5 atk. kam.), Jose Alvarado 10, Trey'us Murphy 9.