„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Real Sociedad“ futbolininkų pranašumą.

Priminsime, jog kiek anksčiau „Espanyol“ nugalėjusi „Barcelona“ užsitikrino „La Liga“ pirmenybių čempionų titulą.

Mikelis Merino jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0.

Ousmane’as Dembele 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Alexas Remiro.

Momo Cho 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė ir rezultatas nepakito.

Jordi Alba 34-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau A.Remiro dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Andoni Gorosabelis 62-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Alexanderis Sorlothas 71-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių komandos pranašumą 2:0.

Robertas Lewandowskis rungtynių pabaigoje puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:2.