Los Andželo „Lakers“ po dviejų serijos rungtynių kovas sugrįžo tęsti namuose, tačiau sava aikštė neišgelbėjo ir komanda vėl nusileido priešininkams. Savo aistruolių akivaizdoje prieš Denverio „Nuggets“ klubą 108:119 (20:32, 35:26, 27:26, 26:35) pralaimėję Los Andželo krepšininkai atsidūrė ties iškritimo riba.

Serijoje iki keturių pergalių „Lakers“ atsilieka 0-3 ir yra labai arti atsisveikinimo su šio sezono NBA finalu.

Tiesa, dar nei viena komanda NBA istorijoje nesugebėjo atsitiesti tokioje situacijoje ir laimėti keturias rungtynes iš eilės.

Sėkmingiau susitikimą pradėjo Denverio krepšininkai, kurie jau pirmajame kėlinyje surengė spurtą po kurio įgijo dviženklę persvarą (10:24).

Tačiau antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti, o prieš pat didžiąją pertrauką „Lakers“ atstatė taškų pusiausvyrą (55:55).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai iškart ėmėsi iniciatyvos ir vėl išsiveržė į priekį.

Nors ketvirtajame kėlinyje šeimininkams dar pavyko atsitiesti, tačiau labai trumpam. Denverio klubas netrukus galutinai padėjo tašką rungtynėse (94:106).

Po šio smūgio aikštės šeimininkai jau nebesugrįžo ir atsidūrė itin sudėtingoje situacijoje.

Norint patekti į didįjį finalą Los Andželo krepšininkai privalo sukurti stebuklą.  Jie turi tapti pirmąja komanda lygos istorijoje, kuri atsitiestų serijoje pralaimint 0-3.

Aikštės šeimininkams daugiausiai problemų pridarė Jamalas Murray, kuris pelnė 37 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, gynėjas pirmoje rungtynių pusėje surinko 30 taškų, o antroje mačo dalyje – tik 7.

Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Davisas, kuriam pavyko surinkti dvigubą dublį, kai įmetė 28 taškus ir atkovojo 18 kamuolių.

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (11/18 dvit., 6/8 baud., 18 atk. kam.), LeBronas Jamesas (7 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Austinas Reavesas (7 atk. kam.) po 23, Rui Hachimura 13, Lonnie Walkeris 9, Dennisas Schroderis 5.

„Nuggets“: Jamalas Murray 37 (10/18 dvit., 5/11 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Jokičius 24 (8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 17, Bruce‘as Brownas 15, Michaelas Porteris Jr. 14 (4/10 trit., 10 atk. kam., 6 rez. peerd.), Aaronas Gordonas 7.