Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1).

Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.).

Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo.

Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.). Tai buvo pirmasis rungtynių įvartis.

„Barcelona“ svečiuose 5:0 (0:0) sutriuškino Sevilijos „Real Betis“.

Nors pirmajame kėlinyje įvarčių neįmušta, šeimininkų vartai atsirišo pertraukos. Luisas Suarezas ne tik atliko du rezultatyvius perdavimus, o ir dusyk pasižymėjo pats (69, 89 min.). Dukart kamuolį į vartus siuntė Lionelis Messi (64, 80 min.). Pirmąjį įvartį pelnė Ivanas Rakitičius (59 min.).

„Barcelona“ (54 taškas) užtikrintai pirmauja lygoje. Madrido „Atletico“ (43 tšk.) – antras, „Valencia“ (40 tšk.) – trečia, „Real“ (35 tšk.) – ketvirtas.