Giannis Antetokounmpo ištrūko iš sveikatos ir saugumo protokolo bei padovanojo įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ (22/13) iškovojo pergalę Kalėdų vakarą.

Graiko vedami „elniai“ namuose 117:113 (22:35, 25:27, 43:32, 27:19) palaužė Bostono „Celtics“ (16/17) kariauną bei įsirašė trečiąją pergalę iš eilės.

Nuo gruodžio 12 dienos į protokolą patekęs G.Antetokounmpo sugrįžęs pelnė net 36 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkai sunkiai įsivažiavo rungtynių pradžioje, o svečiai iš Bostono dideliais žingsniais ėmė tolti. Pastarieji surengė spurtą 10-0, kuris leido susikrauti dviženklę persvarą (5:17). Vėliau skirtumas dar labiau išaugo (18:35).

Antrajame kėlinyje pataisyti situacijos per daug aikštės šeimininkams nepavyko. Atstumas kiek padidėjo (27:46), o ketvirčio pabaigoje pavyko tik menkai aptirpdyti (47:62).

Po didžiosios pertraukos „Bucks“ krepšininkai žengė į aikštę su padarytomis išvadomis. Pastarieji su didžiule energija ėmė naikinti deficitą, kuris po atkarpos 8-0 tapo 6 taškai (65:71).

Ketvirtajame kėlinyje Bostono krepšininkai vėl mėgino pabėgti (96:109), tačiau aikštės šeimininkai to padaryti neleido. Jie surengė spurtą 15-2 ir išlygino rezultatą (111:111).

Jayleno Browno du baudų metimai vėl svarstykles lenkė svečių naudai (111:113). Visgi, likus 30 sekundžių, tritaškį įsmeigę Wesley Matthewsas (114:113).

Svečių bandymas užpulti nepavyko, o J.Brownas dar ir pažeidė taisykles. „Bucks“ persvarą tvirtino Khrisas Middletonas, realizavęs baudų metimus (117:113).

Svečius dar galėjo gelbėti deficitą iki minimumo tirpdantis J.Browno tritaškis, tačiau paskutinėmis sekundėmis jis tikslus nebuvo ir pergalė atiteko Milvokio ekipai.

Šiose rungtynėse Bostono klubas turėjo tik 8 galinčius žaisti krepšininkus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (13/21 dvit., 0/2 trit., 10/15 baud., 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas (7 rez. perd.) ir Jrue Holiday (4 per. kam.) po 17, Bobby Portisas 16 (10 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas (8 atk. kam.) ir Wesley Matthewsas po 9.

„Celtics“: Jaylenas Brownas ir Jaysonas Tatumas (9 atk. kam.) po 25, Marcusas Smartas 19 (7 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 16, Robertas Williamsas 11 (14 atk. kam.), Jabari Parkeris 9, Romeo Langfordas 5.