Kalėdų vakarą NBA lygoje susidūrė dvi Vakarų konferencijos lyderės – San Fransisko „Golden State Warriors“ (27/6) ir Fynikso „Suns“ (26/6).

Pergalė rezultatu 116:107 (33:27, 25:35, 26:22, 32:23) atiteko svečiuose žaidusiems „Warriors“ krepšininkams.

Dviemis tritaškiais paeiliui rungtynes pradėjusi San Francisko komanda vėliau dar labiau padidino atstumą ir jau pirmajame kėlinyje džiaugėsi dviženkle persvara (33:23).

Nepaisant to, antrajame ketvirtyje atsitiesę aikštės šeimininkai sparčiai naikino deficitą, o galiausiai ir persvėrė rezultatą (45:50).

Po didžiosios persvaros vyravo atkakli kova ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik jų pabaigoje.

Likus žaisti 3 minutes po Jae Crowderio tritaškio komandas skyrė 2 taškai (109:107). Visgi, po to sekė Chriso Paulo klaida ir to pačio J.Crowderio netaiklus tolimas šūvis, o svečiams taškus tuo metu rinko Otto Porteris. Pastarasis pelnė 7 taškus iš eilės ir nutolino svečius nuo oponentų (116:107).

Per likusią minutę aikštės šeimininkams išsigelbėti jau nepavyko ir pergalė atiteko „kariams“.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (5/11 dvit., 5/16 trit., 8/9 baud., 6 rez. perd.), Otto Porteris Jr. 19, Gary Paytonas 14 (8 atk. kam.), Jonathanas Kuminga 12, Nemanja Bjelica 10, Draymondas Greenas (8 atk. kam., 10 rez. perd., 3 blk.) ir Kevonas Looney (10 atk. kam.) po 8.

„Suns“: Chrisas Paulas 21 (5/10 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud., 8 rez. perd.), Deandre Aytonas 18 (7 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 17, Devinas Bookeris 13 (5/19 met.), Cameronas Johnsonas 11, Jae Crowderis ir JaVale‘as McGee (7 atk. kam.) po 8.