Vis dar be Lukos Dončičiaus rungtyniaujanti Dalaso „Mavericks“ (15/17) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Šį kartą Dalaso klubas svečiuose po atkaklaus mūšio 116:120 (34:25, 29:40, 27:25, 26:30) krito prieš Jutos „Jazz“ (23/9) krepšininkus, įsirašiusius trečiąją pergalę paeiliui.

Aikštės šeimininkai kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir greitai sugebėjo padidinti atstumą iki dviženklio (30:14). Vis dėlto, tokio pranašumo ilgam neišlaikė, sparčiai skirtumas ėmė tirpti, o galiausiai antrajame kėlinyje svečiai persvėrė rezultatą (40:44).

Antroje rungtynių dalyje pirmaujanti komanda keitėsi kaip amerikietiškuose kalneliuose. Štai, trečiajame kėlinyje vėl „Mavericks“ ėmė tolti (84:75), o ketvirtajame Jutos ekipa ne tik panaikino deficitą, tačiau ir pati įgijo dviženklę persvarą (97:107).

Likus minutei kėlinyje, Kristapas Porzingis dvitaškiu mažino atsilikimą iki 4 (114:118). Vėliau sekė trys netaiklūs svečių metimai, o pergalę šeimininkams įtvirtino du taiklūs Bojanas Bogdanovičiaus baudų metimai – 114:120.

Tiesa, paskutinėmis sekundėmis dvitaškiu deficitą švelnino Frankas Ntilikina, tačiau rungtynėse tai jau nieko nekeitė ir pergalė atiteko Jutos klubui – 116:120.

Dalaso komandai šiose rungtynėse negalėjo padėti net 9 krepšininkai. 7 iš jų yra sveikatos ir saugumo protokole, o du – susižeidę.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis (9 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas (6 rez. perd.) po 27, Frankas Ntilikina 17, Brandonas Knightas 10, Sterlingas Brownas (3/3 trit.) ir Theo Pinsonas po 9, Mosesas Brownas 6.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 33 (10/19 dvit., 1/7 trit., 10/11 baud.), Bojanas Bogdanovičius 25, Mike‘as Conley 22 (7 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 12 (8 atk. kam.), Rudy Gobertas 10 (11 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 9 (7 atk. kam., 3 blk.).