Pirėjuje ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse susitiko vietos „Olympiakos“ ir „Barcelona“ klubai. Antrame kėlinyje užsikūrę šeimininkai rezultatu 92:58 (21:23, 32:14,19:10, 20:11) nukovė Katalonijos klubą ir išlygino serijos rezultatą.

Primename, kad Barselonoje komandos pasidalino po pergalę, o Pirėjuje pirmajame mače nugalėjo svečių komanda. Lemiamą mačą komandos sužais Barselonoje.

Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 0 naudingumo balų.

Ignas Brazdeikis Pirėjo komandoje registruotas nebuvo.

Rungtynių pradžioje dominavo Moustapha Fallas ir pelnė 10 taškų savo komandai, tačiau „Barcelona“ įpusėjus kėliniui išsiveržė į priekį 19:12. Vėliau šeimininkai pademonstravo atkarpą 7:2 ir skirtumas buvo sumažėjęs jau iki vieno metimo (19:21). Pirmojo kėlinio pabaigoje nedidelę persvarą turėjo Katalonijos klubas (23:21).

Visgi antrajame kėlinyje šeimininkai sugrįžo tarsi su naujomis jėgomis ir per 3,5 minutės spurtavo 15:0 (36:23). Vėliau „Barcelona“ ir toliau nerodė gyvybės ženklų ir ketvirčiui perkopus į antrą pusę svečiai buvo pelnę vos 3 taškus (45:26).

Vėliau Barselona pradėjo pelnyti taškus, tačiau vedamas Shaquielle'o McKissico, „Olympiakos“ atstatė pranašumą (53:35).

Spurtą šeimininkai surengė ir trečio kėlinio pradžioje, kai vėl bėgo į priekį 8:0 (61:37). „Barcelona“ ekipai kiek pavyko sumažinti skirtumą (45:61), tačiau šeimininkai neketino atsipalaiduoti ir po Kosto Papanikolaou trijų tritaškių pranašumas šoktelėjo iki 25 taškų (72:47).

Iš duobės „Barca“ nekilo ir paskutiniame kėlinyje. Įsibėgėjus ketvirčiui svečių komanda buvo pelniusi vos tris taškus, o „Olympiakos“ priekyje buvo triuškinamu skirtumu (81:50). Likęs rungtynių laikas tapo tik formalumas.

Pirėjo ekipoje į rikiuotę po ligos sugrįžo K. Papanikolaou, kuris per 19,5 minutės surinko 9 taškus (0/1 dvit., 3/6 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 13 naudingumo balų.

Šiame mače pralaimėjusiųjų ekipoje nebuvo registruoti Michalis Lountzis, Luke'as Sikma ir Georgios Tanoulis.

„Olympiakos“: Shaquielle McKissicius 21 (6/7 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 28 n.b.), Moustapha Fallas 12 (6/7 dvit., 5 atk. kam.), Nigelas Williams-Gossas (1/6 dvit., 3/4 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Isaiahas Canaanas (3/5 trit.) po 11, Filipas Petruševas 10 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 9 (3/6 trit., 6 atk. kam.)

„Barcelona“: Jabari Parkeris 10, Janas Vesely 9 (4/6 dvit.), Tomas Satoransky ir Jamesas Nnaji po 6, Willy Hernangomezas (1/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Nicolas Laprovittola po 5, Oscaras Da Silva 4 (7 atk. kam.), Dario Brizuela (1/6 dvit., 0/4 trit., -1 n.b.).