UEFA Čempionų lygoje vėlų trečiadienio vakarą šešeriomis rungtynėmis pasibaigė ketvirtasis grupių etapo turas, kuriame netrūko įnirtingų kovų.

A grupėje „Paris Saint-Germain“ klubas svečiuose išleido pergalę iš rankų. Mačas su „Leipzig“ klubu baigėsi taikiai 2:2.

Pradžia Prancūzijos ekipai nieko gero nežadėjo, kadangi C. Nkunku jau aštuntąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. 12 minutę jie dar turėjo šansą padvigubinti rezultatą iš 11 m. atžymos, bet Andre Silva buvo netikslus.

Kiek atkutę svečiai rezultatą išlygino kėlinio viduryje po Giorginio Wijnaldumo įvarčio. 39-ąją minutę tas pats olandas pasižymėjo dar sykį ir išvedė svečius į priekį.

Nors po pertraukos šansų turėjo abi komandos, bet įvarčio teko laukti iki pat pabaigos. PSG gynėsi sėkmingai ir atrodė, kad išsiveš tris taškus, bet jau per teisėjo pridėtą laiką į jų vartus buvo skirtas dar vienas 11 m baudinys.

Šįsyk jį sėkmingai realizavo Dominikas Szoboszlai'us. „Leipzig“ tai buvo tik pirmasis taškas grupėje.

Kitame grupės mače „Man City“ namuose 4:1 įveikė „Brugge“ klubą.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, bet po pertraukos Riyadas Mahrezas, Gabrielis Jesusas ir Raheemas Sterlingas pelnė įvarčius ir atnešė Mančesterio ekipai pergalę.

B grupėje puikią pergalę savų žiūrovų akivaizdoje šventė „Liverpool“ ekipa, kuri 2:0 pranoko Madrido „Atletico“.

Abu įvarčiai buvo pelnyti per pirmąsias 20 minučių, kai po gražių T. Alexanderio-Arnoldo perdavimų pasižymėjo Diogo Jota ir Sadio Mane.

Madrido ekipa kėlinio pabaigoje liko žaisti dešimtyje, kai 36-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Felipe.

„Liverpool“ su 12 taškų lieka grupės lyderiu bei užsitikrino vieta aštuntfinalyje, o „Atletico“ dėl vietos atkrintamosiose dar turės pakovoti.

Kitame grupės susitikime kiek anksčiau „Milan“ ir „Porto“ ekipos išsiskyrė taikiai 1:1.

C grupėje Dortmundo „Borussia“ namuose nusileido Amsterdamo „Ajax“ . Olandijos klubas iškovojo gražią pergalę rezultatu 3:1.

Vokiečiai pirmavo po Marco Reuso įvarčio, bet antrame kėlinyje Dušanas Tadičius rezultatą išlygino. Kai jau atrodė, kad komandos išsiskirs taikiai, dar vieną savo įvartį turnyre pelnė rezultatyviausias Čempionų lygos žaidėjas Sebastianas Halleris.

Galiausiai 89-ąją minutę pergalę įtvirtino Davy Klaasseno įvartis.

„Ajax“ po pergalės tvirtai pirmauja grupėje.

O Lisabonos „Sporting“ net 4:0 namuose sutriukšino Stambulo „Bešiktaš“ komandą. Tris įvarčius šeimininkai buvo pelnę pirmajame kėlinyje, po pertraukos dar pasižymėjo Pablo Sarabia.

Po pergalės „Sporting“ turi šešis taškus ir geras galimybes patekti į kitą Čempionų lygos etapą.

D grupėje svarbią pergalę svečiuose iškovojo Milano „Inter“, kurie 3:1 pranoko Tiraspolio „Sheriff“.

54-ąją minutę įvartė pelnė Mario Brozovičius, o 66-ąją rezultatą padvigubino gynėjas Milanas Skriniaras. Trečiąjį įvartė pelnė Alexi Sanchezas.

Šeimininkai dar rezultatą sušvelnino, bet tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti mače. Ši pergalė Milano ekipai leido turnyrinėje lentelėje būtent ir aplenkti „Sheriff“.