Be pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kol kas žengia Čikagos „Bulls“ (3/0) komanda, kuri namie 97:82 (31:26, 23:15, 25:11, 18:28) įveikė Detroito „Pistons“ (0/2) klubą.

Tai geriausias Čikagos ekipos startas per pastaruosius 5 sezonus, o nuo pernai komandoje krepšinio operacijų viceprezidento pareigos eina lietuvis Artūras Karnišovas į komandą pakvietęs tokius krepšininkus kaip Lonzo Ballas, Nikola Vucevičius ar Alexas Caruso.

„Pistons“ priešintis sugebėjo vos pusantro kėlinio, nes vėliau „Bulls“ ėmė tolti. Kol „Pistons“ pelnė 2 taškus, per tą patį laiką surinko 13 ir taip krovėsi persvarą – 57:43.

Po didžiosios pertraukos „Pistons“ visiškai subyrėjo (74:49) ir nebeturėjo šansų.

3 pergalės sezono starte – geriausia pradžią, kokią „Bulls“ NBA turėjo nuo 2016 m.

Šiose rungtynėse net šeši „Bulls“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o pastebimiausias aikštėje buvo galingu dvigubu dubliu pasižymėjęs Nikola Vučevičiu. Jis pelnė 15 taškų ir atkovojo 19 kamuolių.

Beje, visa „Bulls“ komanda atkovojo 42 kamuolius.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Vučevičius 15 (19 atk. kam.), Zachas LaVine’as 14 (5 rez. perd.), Lonzo Ballas 13, Alexas Caruso 12.

„Pistons“: Saddiqas Bey’us 20 (16 atk. kam.), Trey’us Lylesas 12, Kelly Olynykas 10, Jerami Grantas 9, Isaiah Stewartas 6 (12 atk. kam.).