„Manchester United“ klubas Anglijos FA taurės šešioliktfinalyje po baudinių serijos 1:2 (1:1) nusileido „Middlesbrough“ futbolininkams ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Aktyviai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai jau antrą rungtynių minutę galėjo įsirašyti įvartį, kai Jadonas Sancho atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos ir sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Cristiano Ronaldo 20-ąją minutę turėjo auksinę progą išvesti savo komandą į priekį, bet jam nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

J.Sancho 25-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Visgi po ilgosios pertraukos „Middlesbrough“ pavyko atsitiesti ir Mattas Crooksas 64-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus 1:1.

Tiek per pagrindinį rungtynių laiką, tiek per pratęsimą rungtynių nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl komandoms teko dalyvauti vienuolikos metrų baudinių serijoje.

„Middlesbrough“ baudinių serijos metu realizavo visus aštuonis atlikus smūgius, kai tuo tarpu „Man Utd“ vienu mažiau – 7 iš 8, pasižymėti nepavyko tik Anthony Elangai.