Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą pasiekė tai, apie ką dauguma prieš kelias savaites net nedrįso pasvajoti – žalgiriečiai pirmąkart per 20 metų laimėjo Madride ir stebukingu būdu pateko į Eurolygos atkrintamųjų etapą.

Klubo rekordą pagerinę ir šešias iš eilės pergales iškovoję Lietuvos čempionai užėmė 8 vietą ir ketvirtfinalyje susigrums su Stambulo „Fenerbahče“.

Naujienų portalo tv3.lt studijoje 14:00 val. bendra laida su krepšinis.net, kurios metu Edgaras Pulkovskis, Tautvydas Kubilius ir Vilius Stalgaitis aptarė, kas lėmė netikėtą ir labai lauktą „Žalgirio“ triumfą reguliariajame Eurolygos sezone.

Taip pat ekpsertai bandys atsakyti, kokie faktoriai galėtų padėti Šarūno Jasikevičiaus kariaunai prasibrauti iki pat finalinio ketverto.