Niujorko paslaptis – „Knicks“ nutylėjo apie skandalingus įtarimus Porzingiui

Šį savaitgalį krepšinio pasaulį sudrebino netikėta žinia, kad latvių talentas Kristapas Porzingis kaltinamas seksualine prievarta.

Kristapas Porzingis (nuotr. SCANPIX)

23-ejų metų krepšininką apkaltino tame pačiame Niujorko pastate gyvenusi mergina.

Ji tvirtina, kad praėjusių metų vasario 7-ąją tada dar Niujorko „Knicks“ atstovavęs latvis prieš ją naudojo seksualinę prievartą.

Anot nukentėjusiosios, krepšininkas apie antrą valandą nakties apsilankė jos bute, bei pakvietė ją užsukti į jo paties apartamentus, esančius tame pačiame pastate, kur ji neva ir buvo išprievartauta.

Auka taip pat teigia, kad latvis jai siūlė 68 tūkstančius JAV dolerių už tylėjimą.

Daugeliui merginos istorija kelia įtarimų, kadangi būtent šią dieną K. Porzingis patyrė skaudžią kelio kryžminių raiščių traumą, dėl kurios praleido ne tik praėjusį, tačiau ir visą šį NBA sezoną.

Vis tik, policija patikėjo aukos versija, bei jau pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Kaip žinia, šių metų vasario mėnesį K. Porzingis po NBA lygą sudrebinusių mainų iš „Knicks“ komandos persikėlė į Dalaso „Mavericks“ ekipą.

REKLAMA

Pirmadienį JAV žiniasklaida skelbia, kad „Knicks“ žinojo apie teisėsaugos įtarimus K. Porzingio atžvilgiu, tačiau „Mavericks“ ekipai šios informacijos neatskleidė.

Ši situacija tikrai labai stebina, nes apie K. Porzingio klystkelius anksčiau nieko nepranešė ir Niujorko žiniasklaida, kuri, regis sugeba atkapstyti dar ne tokių dalykų.

Latvio advokatai iškart spėjo paneigti krepšininkui mestus kaltinimus, tačiau apie šią istoriją veikiausiai išgirsime dar ne kartą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų