Pergalingai Europos taurės pusfinalio seriją pradėjo Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu, kuris nugalėtojų gretose buvo vienas naudingiausių ir rezultatyviausių.

Vokietijos ekipa namie po įtemptos ir rezultatyvios kovos (29:21, 30:22, 26:30) palaužė Andoros „Morabanc“ krepšininkus.

ALBA trečio kėlinio viduryje buvo susikrovusi 19 taškų pranašumą, o ketvirto kėlinio antroje pusėje vis dar turėjo solidžią 11 taškų persvarą. Vis tik tada svečiai spurtavo 8:0 ir privertė poros favoritu pasinervuoti. Vis tik ALBA nepasimetė ir įsirašę pergalę serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

R.Giedraitis per 30 minučių pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų. Pagal pastarąjį rodiklį jis buvo trečias geriausias savo ekips gretose.

Naudingiausiai žaidė Peytonas Siva. Įžaidėjas pelnė 18 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Luke’as Sikma pridėjo 20 taškų (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nielas Giffey 14 taškų.

Ispanijos klubui net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – 16 Davido Jelneko, Dylano Enniso, Jerome’o Jordano ir Andrew Albicy (12 rez. perd.) po 14, Michele Vitali 11, Rafa Luzas 10 taškų.

Kitos rungtynės bus žaidžiamos kovo 22 d., Ispanijoje.