Turino „Juventus“ 120 milijonų eurų vasaros investicija į Cristiano Ronaldo atsipirko per vieną vakarą. Taip galima sakyti po atsakomųjų UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių, kuriose portugalas ištempė Italijos čempionus į kitą etapą iš nepavydėtinos situacijos. Tuo tarpu Mančesterio „City“ namie nepasigailėjo varžovų iš Vokietijos.

C.Ronaldo pelnė „hattricką“, o „Juventus“ namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Atletico“ ir atsirevanšavo už nesėkmę pirmose rungtynėse Madride 0:2.

Pirmas įvartis krito dar 4 min., bet teisėjas neįskaitė jo, nes įžvelgė C.Ronaldo pražangą prieš vartininką.

Vis tik „Juventus“ ambicijų tai nesumažino ir treneriui M.Allegri atlikus taktinį manevrą, perkeliant C.Ronaldo iš vienos aikštės pusės į kitą, teigiamo rezultato ilgai laukti nereikėjo.

27 min. sulaukęs fantastiško Federico Bernardeschi perdavimo C.Ronaldo šoko aukščiau už varžovus ir galva mušė įvartį, išvesdamas italus į priekį.

Vos prasidėjus antram kėliniui istorija kartojosi – C.Ronaldo šį kartą sulaukė Joao Cancelo perdavimo į baudos aikštelę ir galva vėl mušė įvartį, lygindamas serijos rezultatą.

Turino komanda toliau spaudė jokių progų nekūrusius „Atletico“ futbolininkus ir galiausiai tai atsipirko.

84 min. F.Bernardeschi buvo nugriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė pelnytą 11 m baudinį. Po kelių akimirkų jį realizavo C.Ronaldo, pelnydamas „hattricką“.

Iki šių rungtynių 34-erių portugalas Čempionų lygoje tebuvo pelnęs vieną įvartį, bet prabilo tada, kai to labiausiai reikėjo.

Kitose rungtynėse „City“ net 7:0 (3:0) nušlavė Gelzenkircheno „Schalke“ ir užtikrintai žengė į ketvirtfinalį. Pirmosios rungtynės Vokietijoje taip pat buvo pasibaigusios anglų pergale, tik sunkesne – 3:2.

Atsakomosiose rungtynėse Mančesteryje šeimininkai iš esmės visus reikalus sutvarkė per septynių minučių atkarpą pirmojo kėlinio pabaigoje.

Viskas prasidėjo nuo paskirto 11 m baudinio, kurį 35 minutę sėkmingai realizavo Sergio Aguero.

Po trijų minučių tas pats S.Aguero sulaukė Raheemo Sterlingo perdavimo ir iš arti dar kartą nuginklavo „Schalke“ vartininką.

42 min. trečią įvartį į vokiečių vartus pasiuntė Leroy’us Sane. Varžovų triuškinimą „City“ pabaigė R.Sterlingo (57 min.), Bernardo Silvos (71 min.), P.Fodeno (78 min.) ir Gabrielio Jesuso (84 min.) įvarčiais antrame kėlinyje.

„Juventus“ ir „City“ prisijungė prie Mančesterio „United“, Londono „Tottenham“, „Porto“ ir Amsterdamo „Ajax“ ekipų, kurios jau anksčiau užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Trečiadienį dėl paskutinių bilietų kovos „Barcelona“ su „Lyon“ bei „Liverpool“ su Miuncheno „Bayern“.