Vilniaus „Rytas“ (14-4) turėjo nemažai vargo, tačiau galiausiai sugebėjo iškovoti penktąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po atkaklios kovos svečiuose 82:75 (24:22, 19:20, 21:16, 18:17) nugalėjo „Šiaulių“ (3-15) krepšininkus.

Nuo pirmųjų minučių favoritams į atlapus kibę šiauliečiai tik trečiojo kėlinio viduryje leido jiems įgyti dviženklį pranašumą 57:47, bet intriga taip neišgaravo.

Lemiamame ketvirtyje atsitiesę „Šiauliai“ prasidėjus prasidėjus paskutinei minutei sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 75:78.

Vis dėlto likus žaisti pusę minutės bene svarbiausią mačo metimą pataikė į rikiuotę sugrįžęs Ch. Krameris – po jo dvitaškio „Rytas“ pirmavo 80:75.

Šiauliečiai atsakyti rezultatyviu išpuoliu nesugebėjo, o sostinės ekipai pergalę užtikrino taiklūs Eimanto Bendžiaus baudų metimai.

Nugalėtojus į priekį vedė geriausias savo karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs Artiomas Parachovskis. Baltarusio sąskaitoje – 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai.