Dakare – nuostabus lietuvių poelgis dėl bėdos ištiktų tautiečių

Dakaro ralyje ketvirtadienį prasideda ketvirtasis greičio ruožas, o prieš jį vienas iš Lietuvos ekipažų skaičiuoja laiką.

A. Juknevičiaus akimirka (nuotr. Organizatorių)

Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio komanda trečiajame etape susidūrė su rimtomis problemomis, kai pradėjo kaisti variklis.

„Pradėjom labai gerai – greitai pagavom tempą, aplenkėm gal 20 mašinų iki pirmo kontrolės punkto – čia buvo mūsų greitis. Vėliau vos pakliuvus į klampesnę kelio dangą prasidėjo variklio kaitimas – pavažiuojam keletą kilometrų ir stojam, prašom visų varžovų vandens. Iš esmės ko tik mes neprašėm – ir žiūrovų, ir varžovų, ir teisėjų, supylėm tiek vandens, kiek per gyvenimą nesam išgėrę turbūt.

REKLAMA

Dabar didžiausią nerimą kelia situacija su temperatūra ir kokia jos priežastis, nes taip Dakaro nefinišuosim – vandens pompa, o galbūt ir variklio tarpinė, reikia kuo greičiau grįžti į bivuaką ir ten jau matysime situaciją. Bet vaizdų šiandien buvo pakelėse…“, – po šių problemų sakė A.Juknevičius.

Prieš pat ketvirto etapo pradžią lenktynininkas pasidalino įrašu, kad artėjant startui jo automobilio variklis vis dar tvarkomas.

„Naujausia informacija iš technikų – miego komanda dar nematė, buvo vykdoma variklio persandarimo procedūra, kartu su Vaidoto mechanikų komanda viskas vėl surinkinėjama“, – rašė jis.

Tad A.Juknevičiui į pagalbą atskubėjo kito lietuvio Vaidoto Žalos mechanikai, kad viskas būtų padaryta laiku.

Tarp ketvirto ir penkto Dakaro etapo komandos negalės naudotis mechanikų pagalba ir automobilius tvarkyti galės tik ekipažo nariai. Tad dabar mechanikų atliktas darbas gali lemti tolimesnę A.Juknevičiaus ateitį šių metų Dakare.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų