NBA legenda prisiminė iš koto verčiantį Jordano elgesį teisėjų kambaryje

Penkiolika sezonų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) praleidęs Allenas Iversonas prisiminė juokingą istoriją apie legendinį Michaelį Jordaną.

Michaelis Jordanas, Allenas Iversonas ir Stephonas Marbury (nuotr. Getty)

Dešimt kartų NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse dalyvavęs amerikietis iki šiol negali pamiršti 2003 metų geriausių lygos krepšininkų renginio.

Tai buvo paskutinis kartais, kai apie karjeros pabaigą prabilęs M. Jordanas dalyvavo „Visų žvaigždžių“ mače.

Tais metais tarp geriausių lygos krepšininkų žaidė ir A. Iversonas. Jis visada jautė pagarbą M. Jordanui, bei į šias rungtynes atvyko vilkėdamas jo marškinėlius ir Čikagos „Bulls“ kepuraitę.

A. Iversonas prisiminė, kaip prieš šį mačą niekur negalėjo rasti Michaelio, o galiausiai jį suradęs sunkiai sulaikė juoką.

REKLAMA

„Pamenu, prieš šias rungtynes visur ieškojau Michaelio. Jo nebuvo žaidėjų rūbinėje, todėl nusprendžiau paieškoti kitur. Galiausiai atidariau teisėjų rūbinę, kur nebuvo nė vieno arbitro, tačiau čia sėdėjo Michaelis.

Jūs niekada nepatikėsite, ką jis veikė ten likęs vienas. Tuo metu jis rūkė vieną iš savo žymiųjų cigarų, likus visai nedaug laiko iki susitikimo pradžios. Pamatęs mane jis nusijuokė ir užtraukė dar vieną dūmą.

Taip galėjo pasielgti tik jis. Jam nerūpėdavo, ką apie jį galvoja likęs pasaulis. Jis tiesiog būdavo savimi“,- prisiminimais dalijosi A. Iversonas.

Amerikietis taip pat pareiškė manantis, kad lyginti M. Jordaną ir LeBroną Jamesą yra beprasmiška.

Anot krepšininko, kad ir kaip stipriai jis mėgtų LeBroną, asmeniškai jam geriausias visų laikų krepšininkas visada bus M. Jordanas.

183 cm ūgio A. Iversonas 2001 metais tapo naudingiausiu NBA lygos krepšininku. Jis net keturis sezonus buvo rezultatyviausias čempionato žaidėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų