Prahoje (Čekija) vykstantį Europos jaunimo (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionatą sėkmingai pradėjo Lietuvos vaikinų duetas - Erikas Makaras ir Emilis Bartkus. Jie A grupėje iškovojo dvi pergales ir pateko į atkrintamąsias varžybas.

Pirmajame grupės susitikime mūsiškiai 2-0 (21:15, 21:15) nugalėjo ukrainiečius Oleksandrą Bolko ir Denisą Kravčenką, antrajame 0-2 (15:21, 13:21) nusileido čekams Tadeasui Trousilui ir Janui Vodickai, o trečiajame 2-1 (20:22, 24:22, 15:7) pranoko belgus Quinteną Mannaertą bei Antoną Grinsveną.

Tarp 24 stipriausių porų patekę lietuviai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate žais su trečiais pagal skirstymą prancūzais Remy Lalisse bei Matteo Schalku.

Merginų turnyre lietuvaitėms Gabrielei Petrauskaitei bei Arianai Rudkovskajai į atkrintamąsias varžybas prasibrauti nepavyko.

Lietuvos tinklininkės E grupėje 0-2 (19:21, 13:21) pralaimėjo ispanėms Danielai Alvarez bei Sofiai Gonzalez, 1-2 (21:17, 15:21, 3:15) neatsilaikė prieš vokietes Svenją Muller ir Lea Kunst bei 0-2 (10:21, 21:23) turėjo pripažinti čekių Andrea Kinska ir Karin Zolnerčikovos pranašumą.

G. Petrauskaitei ir A. Rudkovskajai atiteko 25-a pozicija.