Trejos lygiosios A lygoje ir „Stumbro“ triumfas praėjusių metų LFF taurės finale – Vilniaus „Žalgiris“ jau keturis mačus iš eilės negali įveikti šios Kauno ekipos.

Nesuvestų sąskaitų liks ir po 9-ojo A lygos turo – sekmadienį namų rungtynes su „Stumbru“ vilniečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Fabio Lopesas suklaidino kelis varžovus 30-ą minutę, įsiveržė į „Žalgirio“ baudos aikštelę ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, išvesdamas „Stumbrą“ į priekį.

Iki viešnagės Vilniuje „Stumbras“ paskutinius du mačus buvo pralaimėjęs identiškais rezultatais 0:1 ir nepelnydamas įvarčio sužaidė daugiau nei 240 „sausų“ minučių.

„Žalgiriui“ rezultatą pavyko išlyginti 74-ą minutę, kai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Louisas Ogana.

Tai pirmasis šio Nigerijos futbolininko įvartis Lietuvoje. Tomašas Šimkovičius prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę.

Ten Lukas Čerkauskas nepataikė į kamuolį ir L.Ogana savo šansu pasinaudojo.

„Žalgiris“ įsirašė 16-ąjį tašką ir lieka antroje vietoje, „Stumbras“ su 9-iais – ketvirtas.