Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės gavo skaudžią legendinės „Barcelona“ pamoką. Šiaulietės pirmąsias UEFA Čempionių lygos aštuntfinalio rungtynes namie pralaimėjo 0:6 (0:2). Progą įmušti turėjo ir šeimininkės, tačiau momentas baigėsi kuriozu.

Pirmajame kėlinyje viešnios kontroliavo kamuolį ir bandė kurti pavojingus momentus. „Gintros-Universiteto“ futbolininkėms teko gintis.

Atsilaikyti pavyko iki kėlinio pabaigos. Sėkmingai žaidė vartininkė Greta Kaselytė.

36-ąją minutę bejėgė buvo ir ji. Po perdavimo iš kairės galva įmušė Aitana Bonmati.

42-ąją minutę „Barcelona“ pataikė į skersinį.

44-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. Po standartinės padėties galva pasižymėjo Mariona Caldentey.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė.

57-ąją minutę po kampinio stipriu smūgiu kamuolį po skersinio pasiuntė M. Caldentey, pasižymėjusi dubliu.

Kėlinio viduryje „Gintra-Universitetas“ turėjo puikų šansą. Šiaulietės išbėgo trise prieš visiškai tuščius vartus. Šeimininkės sutrukdė viena kitai, krito ir įvarčio nebuvo.

„Neįmuši tu, įmuš tau“. Auksinė futbolo taisyklė bemat pasitvirtino. 68-ąją minutę tiksli buvo Toni Duggan.

„Barcelona“ 82-ąją minutę pakeitė rezultatą į 5:0. Baudos smūgiu įvartį pelnė Olga Garcia.

89-ąją minutę šeštąjį Barselonos komandos įvartį įmušė Nataša Andonova.

Atsakomosios rungtynės – po savaitės Katalonijoje.