Penkioliktą nesėkmę 30-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė septintą vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono „Rockets“ klubas su Donatu Motiejūnu.

Antradienį svečiuose, stebint 17 tūkst. žiūrovų, Hjustono krepšininkai 101:104 (33:27, 20:32, 21:28, 27:17) nusileido į penktąją poziciją Rytų konferencijoje pakilusiai Orlando „Magic“ (17 pergalių ir 12 pralaimėjimų) komandai ir nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją.

Vos 7 minutes ir 41 sekundę aikštelėje praleidęs lietuvis svečiams pelnė 2 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 sykius suklydo. D. Motiejūnas pataikė 1 dvitaškį metimą iš 2.

31 tašką pralaimėjusiems pelnė Jamesas Hardenas, 12 – Dwightas Howardas, 11 – Corey Breweris, 10 – Clintas Capela.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Nikola Vučevičius, 19 – Tobiasas Harrisas, 17 – Evanas Fournier'as, 14 – Aaronas Gordonas, 12 – Elfridas Paytonas.

Tai buvo 54-osios šių komandų tarpusavio rungtynės ir dabar bendras rezultatas yra lygus 27–27. „Rockets“ klubas nors ir laimėjo pirmąsias šio sezono tarpusavio rungtynes namuose po pratęsimo 119:114 lapkričio 4 dieną, tačiau nusileido varžovams jau vienuoliktą kartą per paskutiniuosius 15-a susitikimų.

Kitas NBA lygos reguliariojo sezono rungtynes Hjustono „Rockets“ komanda penktadienį namuose žais su San Antonijaus „Spurs“ krepšininkais.