Lietuvos rinktinės treneriai paskelbė galutinę sudėtį

Paskutinias kontrolines rungtynes šį vakarą prieš Kroatijos rinktinę Lietuvos krepšininkai žais jau žinodami, kas pateko į galutinę komandos sudėtį, kuri žais 2014 m. FIBA Pasaulio taurės varžybose Ispanijoje.

A. Juškevičius (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Rungtynių išvakarėse Lietuvos rinktinės treneriai nusprendė, kad į galutinį dvylikutką nepateko gynėjas Adas Juškevičius ir vidurio puolėjas Artūras Gudaitis.

„Nebėra tikslo kažką slėpti - liko paskutinės rungtynės, kurias norėsime žaisti su tais žaidėjais, kurie dalyvaus pasaulio čempionate, - sakė rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas. – Vakar gražiai pasikalbėjom su abiem, pranešėm mūsų sprendimą ir paaiškinom, kad jie vis dar lieka atsarginių sąraše, jeigu kažkas atsitiktų per tas likusias dienas“.

Komandos vyriausiasis treneris tikisi, kad laikas, praleistas rinktinės stovykloje bus naudingas abiems krepšininkams, kurie paskutiniai nepateko į galutinę komandos sudėtį.

„Dirbo abu vyrai gerai. Artūras apskritai buvo kaip lakmuso lapas, kuris per visą pasirengimo laikotarpį sugėrė į save labai daug žinių, informacijos ir patirties, pasiėmė viską, ką galėjo gauti ir labai patobulėjo, - kalbėjo J.Kazlauskas. - Manau, kad jo buvimas buvo labai naudingas ir Lietuvos rinktinei, ir jam pačiam, žiūrint į jo ateitį. Ado situacija kiek kitokia – jis buvo čia kaip žaidėjas, kuris gali iš dalies rungtyniauti ir kaip įžaidėjas, o būtent šita pozicija yra pati opiausia šiandienos rinktinėje, ypač iškritus Žygiui (Žygimantui Janavičiui – Red.). Bet objektyviai žiūrint, visi kiti likę žaidėjai yra už Adą stipresnį, tad tai nebuvo labai jau sunkus sprendimas“.

Rytoj A.Juškevičius ir A.Gudaitis grįžta į Lietuvą, kur netrukus savo klubuose pradės pasiruošimą klubiniam sezonui.

„Per tą laiką, kurį praleidau rinktinėje, gavau labai daug, - sakė Artūras Gudaitis. – Turėjau galimybę sportuoti su geriausiais Lietuvos krepšininkais, dirbti su geriausiais treneriais, todėl tikiuosi, kad pasiėmiau labai daug naudingų dalykų, sutvirtėjau, įgijau patirties. O kad nepatekau į pagrindinę sudėtį šiais metai – mat tai bus kaip motyvacija ateičiai“.

Lietuvos rinktinė trečiadienį dar treniruosis Kroatijoje, o ketvirtadienį, rugpjūčio 28 d. iš Zagrebo užsakomuoju reisu išskris į Gran Kanariją. 2014 d. FIBA Pasaulio taurės turnyrą Lietuva pradės rugpjūčio 30 d. rungtynėmis su Meksika.


Rašyti komentarą...
R
Romas
2014-08-26 20:12:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvyliktukas buvo aiskus Janaviciui gavus trauma, na ir vienu momentu buvau sudvejojes del Ksystofo, taciau nepasiteisino viltys. :)
Atsakyti
0

k
krepsininkas
2014-08-26 22:59:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teks viena is ju palikti,vietoj Kalniecio........................................
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų