0

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose paaiškėjo visi ketvirtfinalio dalyviai.

"Old Trafford" stadione į lemiamą kovą stojo "Manchester United" ir Pirėjo "Olympiacos" klubai. Davido Moyeso vadovaujama ekipa atsitiesė po pirmojo mačo ir be vargo nugalėjo svečius iš Graikijos rezultatu 3-0.

Jau 25-ąją minutę puolėjas Robinas van Persie išvedė "raudonųjų velnių" kariauną į priekį, kuomet pats realizavo savo uždirbtą 11 metrų baudinį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje olandui pavyko dar kartą nuginkluoti varžovų vartininką. Po tikslaus Wayne'o Rooney perdavimo R.van Persie pasižymėjo ir išlygino bendrą rezultatą.

Kitose 45 minutės ir vėl sėkmingesnės buvo šeimininkams. 51-ąją minutę tas pats R.van Persie pelnė įvartį po baudos smūgio, o tai lėmė, kad "Man Utd" patenka į ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse taip pat netrūko įvarčių. Sankt Peterburgo "Zenit išvykoje palaužė Dortmundo "Borussia" vienuolikę, tačiau į kitą etapą nepateko.

16-ąją minutę Hulkas galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių "geltonai juodų" vartų sargui, bet rezultatą išlygino Sebastianas Kehlas.

Antrajame kėlinyje svečiams iš Rusijos po Jose Rondono įvarčio ir vėl pavyko įsiveržti į priekį, tačiau bendru rezultatu 5-4 "Zenit" futbolininkai atsisveikino su prestižiniu Senojo žemyno turnyru.

Ketvirtfinalio poros paaiškės artėjantį penktadienį. UEFA būstinėje burtų ceremonija įvyks 13 valandą Lietuvos laiku.

Rezultatas:

„Manchester United“ – „Olympiacos“ 3:0

6' Konstantinos Manolas (geltonoji kortelė)

10' Michael Carrick, Alejandro Dominguez (geltonoji kortelė)

25' [1-0] (pen.) Robin van Persie

Startinės sudėtys:

„Manchester United“ : De Gea, Rafael, Jones, Ferdinand, Evra, Valencia, Carrick, Giggs, Welbeck, Rooney, Van Persie.

„Olympiacos“: Roberto; Salino, Manolas, Marcano, Holebas; Maniatis, N'Dinga; Fuster, Dominguez, Perez; Campbell.

„Borussia“ – „Zenit“ 1:1

16' [0-1] Hulkas

18' Robert Lewandowski (geltonoji kortelė)

23' Nicolas Lombaerts (geltonoji kortelė)

„Borussia“: Weidenfeller, Hummels, Papastathopoulos, Piszczek, Schmelzer, Kehl, Şahin, Grosskreutz, Lewandowski, Mkhitaryan, Aubameyang.

„Zenit“: Malafeev, Anyukov, Lombaerts, Hubocan, Criscito, Shatov, Fayzulin, Witsel, Hulk, Danny, Kerzhakov.