72-ejų buvusi Ispanijos sveikatos ministrė stos už naujos esporto organizacijos vairo

Per savo karjerą 72-ejų Celia Villalobos yra pabuvojusi keliose svarbiose politinėse pozicijose, pavyzdžiui, Malagos miesto merės ar sveikatos ministrės postuose. Tačiau dabar buvusi politikė griebiasi visiškai kitokio iššūkio — naujos esporto organizacijos valdymo.

Šią savaitę oficialiai įkurta C.Villalobos organizacija vadinsis „Screen Wolves“ ir rungtyniaus tiek mobiliųjų, tiek kompiuterių bei konsolių esporto disciplinose.

Pastaraisiais metais jaunesnės auditorijos ir potencialių rinkėjų pritraukimas pasitelkiant esportą tampa vis populiaresniu. Tarkim, į JAV prezidentus kandidatavusi Alexandria Ocasio-Cortez rinkiminės kampanijos metu dažnai transliuodavo „League of Legends” žaidimą „Twitch“ platformoje.

Visgi C.Villalobos yra pirmoji garsesnė politikė, į esportą žengusi su nauja organizacija. Užsienio spaudos duomenimis, politikė taip pat taps vyriausia esporto komandos savininke pasaulyje.

„Visada buvau dėmesio centre. Kritika, pašaipos, priekaištai ir tas vienas nelemtas momentas mane lydėjo visą gyvenimą ir netgi privertė nusigręžti nuo to, ką visą laiką dievinau, — apie kompiuterinius žaidimus kalbėjo moteris. —Tačiau tai baigėsi. Daugiau nieko neklausysiu. Nusibodo tylėti, atėjo laikas parodyti savo tikrąjį veidą. Atėjo laikas žaisti.“

Sakydama „tas momentas“ C.Villalobos greičiausiai užsiminė apie kontroversišką epizodą 2015 metais, kai debatų metu kameros ją užfiksavo žaidžiant „Candy Crush“.

Kol kas neatskleidžiama, kokių disciplinų komandas turės „Screen Wolves“ organizacija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų