Trečiadienį Vokietijos „Bundeslygoje“ tęsėsi penktasis čempionato turas.

Pergales iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“, Brėmeno „Werder“, „Hannover“ ir „Hoffenheim“ ekipos, tuo tarpu Monchegladbacho „Borussia“ ir „Hamburger SV“ rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo (2:2).

Kiek netikėtai prastai sezono pradžia klostosi „Stuttgart“ futbolininkams: per penkis turus surinkti vos du taškai ir turnyrinėje lentelėje užimama priešpaskutinė 17-oji vieta. Šiandien „Stuttgart“ 0:3 namuose patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Hoffenheim“.

Pergalė iš rankų paskutinėmis mačo akimirkomis išsprūdo „Hamburg“ komandai, kuri išvykoje 1:2 pirmavo iki 90 minutės, kuomet rezultatą išlygino jaunasis Monchengladbacho „Borussia“ gynėjas Alvaro Dominguezas. Įdomu, kad „Borussia“ nuo 53 minutės rungtyniavo be pašalinto gynėjo Martino Stranzlo, kuris 39 minutę pelnė pirmąjį šeimininkų įvartį. „Hamburg“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo savo šalių rinktinėse žaidžiantys olandas Rafaelis van der Vaartas ir latvis Artiomas Rudnevs. R.Van der Vaartas 55 minutę neišnaudojo progos pasižymėti mušant vienuolikos metrų baudinį.

Rezultatai:

Augsburg 1 - 3 Bayer Leverkusen

7' [0 - 1] S. Kiessling

39' [0 - 2] P. Wollscheid

44' [0 - 3] A. Schürrle

51' [1 - 3] T. Werner

Freiburg 1 - 2 Werder Bremen

36' [1 - 0] J. Schmid

47' [1 - 1] J. Akpala

59' [1 - 2] A. Hunt

Hannover 4 - 1 Nurnberg

21' [1 - 0] L. Stindl

29' [2 - 0] S. Huszti

52' [3 - 0] D.K. Ya

64' [4 - 0] D.K. Ya

73' [4 - 1] T. Chandler

Monchengladbach Borussia 2 - 2 Hamburg

23' [0 - 1] R.v.d. Vaart

39' [1 - 1] M. Stranzl

45' [1 - 2] A. Rudnevs

54' M. Stranzl raudona kortelė

55' R.v.d. Vaart (neįmušė 11m. baudinio)

90' [2 - 2] A. Dominguez

Stuttgart 0 - 3 Hoffenheim

5' [0 - 1] T. Usami

47' [0 - 2] Joselu

58' [0 - 3] F. Johnson