Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas šeštadienį namuose 111:108 (34:31, 26:29, 27:30, 24:18) nugalėjo Minesotos "Timberwolves" krepšininkus.

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 9 taškus, po krepšiu gynyboje atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 3 pražangas.
Per 36 su puse žaidimo minutės L. Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

35 taškus į svečių krepšį įmetė Allenas Iversonas, 26 - Carmelo Anthony (10 sugriebtų kamuolių), 12 - Marcusas Camby (13 atkovotų kamuolių), 11 - J.R. Smithas (11 tšk.).

Minesotos komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Rashadas McCantsas (23 tšk.), Ryanas Gomesas ir Alas Jeffersonas (po 20 tšk.), Marko Jaričius (15 tšk.), Antoine`as Walkeris (14 tšk.) bei Sebastianas Telfairas (10 taškų).

Po antrosios iš eilės pergalės "Nuggets" krepšininkai (24 pergalės ir 15 pralaimėjimų) tapo Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderiais, o "Timberwolves" (5/34) klubas yra ne tik šio pogrupio, tačiau ir absoliutus NBA lygos autsaideris.

Dalaso "Mavericks"        -    Sietlo "SuperSonics"         111:96
Los Andželo "Clippers"    -    Niu Džersio "Nets"           120:107 (po pratęsimo)