Thomasui Tucheliui pergalingai debiutuoti prie „Chelsea“ komandos vairo nepavyko. Londono klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynes namuose su „Wolves“ futbolininkais baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Kai Havertzas 15-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarojo smūgiuotą kamuolį sėkmingai sugavo Rui Patricio.

Antonio Rudigeris 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau svečius dar kartą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų sargas.

Leanderis Dendonckeris 40-ąją minutę taip pat atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Pedro Neto 72-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Mateo Kovačičius 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.