Ligoninėje atsidūrė dar vienas motociklų klasės lyderis: „Misija nepavyko“

Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje trečiadienį dramatiškai pasikeitė motociklų klasės bendros įskaitos lyderių pozicijos.

Po 9 etapų čilietis Jose Ignacio Cornejo Florimo („Honda“) turėjo daugiau nei 11 min. pranašumą prieš artimiausią persekiotoją – komandos draugą argentinietį Keviną Benavidesą. Čilietis sėkmingai pradėjo ir 10-ąjį etapą, bet viską pakeitė 252-ajame kilometre nutikusi avarija.

Po jos J.I.Cornejo Florimo trumpam prarado sąmonę, tačiau sugebėjo atvažiuoti iki finišo ir kurį laiką netgi atrodė, kad jis pratęs kovą dėl titulo. Visgi, po medikų apžiūros čiliečiui teko sudėti ginklus – ralis jam baigėsi.

„Misija nepavyko. Turėjau didelę avariją, po kurios porai minučių praradau sąmonę. Vėliau man pavyko atsistoti ir vėl užlipti ant apgadinto motociklo, su kuriuo pasiekiau finišą. Po jo man buvo atlikti papildomi tyrimai, nes avarijos metu stipriai susitrenkiau galvą. Jaučiuosi tarsi pervažiuotas traukinio, bet aš atsigausiu. Dėkoju komandai, šeimai ir visiems gerbėjams. Nedaug trūko, kad pasiektume savo tikslą, bet dabar teks bandyti jį įgyvendinti kitą kartą. Visų atsiprašau ir visiems dėkoju“, - rašė J.I.Cornejo Florimo.

Čiliečio nelaimė prieš du paskutinius etapus sukūrė maksimalią intrigą motociklų klasėje. K.Benavidesas tapo naujuoju lyderiu, tačiau jo persvara prieš komandos draugą amerikietį Ricky Brabecą tėra 51 sek.

Trečioje vietoje esantis britas Samas Sunderlandas („KTM“) pralaimi 10 min. 36 sek.

„Neabejoju, kad Nacho jautė didelį spaudimą. Lyderiauti Dakare nėra lengva. Nemanau, kad komanda jam kėlė didelį spaudimą, tiesiog jis pats sau kelia didelius tikslus. Tai jaunas vaikis, kuris puikiai važiavo visą savaitę ir stebino visus. Jis buvo geriausias navigatorius tarp visų dalyvių. Visi trokštame pergalės, nes tai yra geriausias dalykas gyvenime. Komandinių nurodymų šioje srityje nėra“, - sakė R.Brabecas, kurio laukia kova su komandos draugu.

Primename, kad antradienio etape avariją patyrė buvęs motociklų klasės lyderis Toby Price'as.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų