„Ryto“ laiptelį pasiekęs Radzevičius: pasvajodavau, kad vieną dieną čia žaisiu

Vilniaus „Ryto“ podkastai šiame sezone grįžta į eterį. Kartu su nuotaikingu pokalbio vedėju Jonu Radzevičiumi pirmasis prie mikrofonų prisėdo sostinės komandos puolėjas Gytis Radzevičius.

Nuo mažens sostinėje augęs 25-erių metų krepšininkas papasakojo apie svajonę žaisti „Ryte“, asmeninį gyvenimą, Utenos vadovų pareiškimus bei ateities tikslus ir daug kitų temų.

Nuo mažens sostinėje augęs Gytis teigė, kad ateityje ginti „Ryto“ komandos spalvas buvo vienas iš jo tikslų.

„Aš kaip vilnietis, žiūrėdavau rungtynes „Ryto“, eidavau į areną ir pasvajodavau, kad galbūt vieną dieną ir aš ten žaisiu. Toks buvo tikslas ir karjera taip susidėliojo, kad sezonas po sezono artėji prie tos komandos, gali galbūt bei žingsnis po žingsnio atsidūriau čia“, – atskleidė krepšininkas.

Apie savo kilimą vis į aukštesnį lygį žaidėjas mano pasiekęs tik sunkiu darbu.

„Manau, kad tik darbu tas yra pasiekiama ir galvoju, kad niekas ant lėkštutės nepadėjo, reikėjo viską pasiimti. Žaidi žemesniame lygyje ir nori į aukštesnį, tad žingsnis po žingsnio ir lipi“, – kalbėjo G.Radzevičius.

Lietuviškojo krepšinio derbio kovos ir 2005 m. pergalingas „Ryto“ komandos žygis Gyčiui buvo įsimintiniausias.

„Daug tų prisiminimų, iš tikrųjų labai laukdavau atsimenu finalų serijų „Rytas“ – „Žalgiris“. Kas dvi ar tris dienas būdavo tos rungtynės, tai atrodo baigės vienos – jau lauki kitų. Ir man labai įstrigusi yra 2005 m. serija, kai „Rytas“ laimėjo Europos taurę. Eidavau į namų rungtynes tada, kai su PAOK žaidė, su „Valencia“ ir keli metimai, tai dar iki dabar atsimenu“, – prisiminė „Ryto“ žaidėjas.

Kalbėdamas apie susiklosčiusią situaciją su Utenos „Juventus“ krepšininkas buvo atviras.

„Ten gavosi negraži situacija galbūt dėl išpirkų, kad buvo kalbėta vienaip, gavosi kitaip, bet čia nenoriu vėl veltis. O su tuo išėjimu, man atrodo, jog iš mano pusės viskas buvo gerai ir gražiai padaryta, o jeigu jie galvoja kitaip, tai ką aš padarysiu“, – pasakojo puolėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų