Triuškinamą pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda, kuri svečiuose 106:79 sutriuškino Krasnojarsko „Jenisej“ klubą.

Mindaugas Kuzminskas žaidė 27 minutes, pelnė 9 taškus (1/2 dvit, 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, bet 4 kartus prasižengė.

Mantas Kalnietis per 29 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2, perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

Krasnodaro ekipai 24 taškus surinko Alanas Williamsas, po 22 pelnė Jordanas Crawfordas ir Willas Cummingsas.

Pralaimėjusiems 15 surinko Leytonas Hammondsas.