Tysonas grįžta: fanus pribloškė bokso legendos fizinė forma

Legendinis sunkiasvorių boksininkas 54-erių metų Mike‘as Tysonas jau lapkričio 29-ą dieną Lietuvos laiku sugrįš į bokso ringą ir susikaus su kita šio sporto legenda 51-erių Roy Jonesu jaunesniuoju.

Pribloškianti Tysono fizinė forma

Likus mažiau nei 2 savaitėms iki kovos M.Tysonas artėja prie optimalios fizinės formos. Amerikietis pasidalino naujausiomis nuotraukomis, demonstruodamas įspūdingus raumenis ir nustebindamas savo gerbėjus.

„O, velnias! Ar čia 98-ųjų Tysono versija? Vyruko fizinė forma atrodo fantastiškai, jis ruošiasi nubausti Roy jau labai greitai“, – rašė Chrisas Winnas.

M.Tysonas, kalbėdamas su NFL žaidėju Russellu Wilsonu, patikino, kad jaučiasi fantastiškai ir pademonstravo tokius bicepsus, kurių jau seniai neturėjo.

„Žmogau, aš tikrai pasiruošęs. Pažiūrėk į bicepsus. Nagi, pažiūrėk. Aš „Uola“, aš „Hulkas“, aš gražuolis, mažuti. Paskutinį kartą tiek svėriau būdamas 17 ar 18 metų. Esu labai patenkintas viskuo, ką darau. Svarbiausia yra pasitikėjimas savimi ir užtikrintumas. Aš tiesiog jaučiuosi fantastiškai ir nekantrauju žengti į ringą. Tęsiu šitą procesą tol, kol tai veiks“, – sakė M.Tysonas.

Tuo tarpu buvęs MMA kovotojas Chaelis Sonnenas neabejoja, kad M.Tysonas tokių rezultatų pasiekė ne tik sunkių treniruočių, bet ir dopingo pagalba.

„Girdėjote, kaip Tysonas prisipažino, apgaudinėdavęs dopingo kontrolierius? Jis ne tik anksčiau naudojo dopingą, jis privartojęs dopingo žengs ir į kovą su Roy Jonesu“, - neabejojo Ch.Sonnenas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų