Maradona liks ligoninėje – gydytojai prabilo apie sunkią legendos situaciją

Argentinos futbolo legenda Diego Maradona po smegenų operacijos ligoninėje užsibus kiek ilgiau. Pranešama, kad jam pasireiškė abstinencijos požymiai.

„Diego reikia specialaus gydymo, kad jis pasveiktų nuo alkoholizmo. Šeimos nariai sutinka, kad tokios būklės Diego būtų nesuvaldomas. Turime griebti jautį už ragų. Jis turi širdies problemų, pažeistos ir jo kepenys. Reikia išvalyti Diego organizmą ir tada žiūrėsime, kas nutiks. Jis vis dar yra sudėtingas pacientas“, – sakė gydytojas Alfredo Cahe.

Panašiai kalbėjo ir kitas specialistas Leopoldo Luque: „Jam vis dar reikia priežiūros ir pagalbos. Jis pažėrė kritikos tiek man, tiek visam personalui. Kai tik jį sutikau, norėjau jam suteikti visą geriausią pagalbą, tačiau su juo susitarti labai sudėtinga. Jūs net negalite įsivaizduoti, kokių sunkių akimirkų pasitaiko, bet mes pasistengsime padaryti viską, kad jis pasveiktų.“

Priminsime, kad legendiniam futbolininkui buvo atlikta krešulio galvoje šalinimo operacija.

D.Maradona šiuo metu yra „Gimnasia y Esgrima“ ekipos vyriausiasis treneris.

Už Argentinos rinktinę puolėjas per savo karjerą sužaidė 91 rungtynes, įmušė 34 įvarčius, o 1986-aisiais jis atvedė rinktinę į svarbiausią karjeros pergalę pasaulio čempionate.

Spalio 30 d. D. Maradonai suėjo 60 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų