Pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (3-3) komanda su Edgaru Ulanovu. Igorio Kokoškovo auklėtiniai svečiuose 75:65 (18:22, 17:16, 21:16, 19:11) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (2-4) krepšininkus.

E.Ulanovas per 28 žaidimo minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Stambulo klubas nuo 28 žaidimo minutės nei karto neatsiliko, o paskutinio kėlinio viduryje vienu metu pirmavo 11 taškų ir tuo metu tai buvo didžiausias mačo skirtumas.

Per likusią kėlinio dalį komanda varžovų pavojingai neprisileido.

„Fenerbahče“: Ali Muhammedas 17, Nando De Colo 13, Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 8.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23, Ante Žižičius 11, Chrisas Jonesas 10.