Londono „Tottenham“ UEFA Europos lygos J grupės išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Antverpeno „Royal“ futbolininkams.

Garethas Bale‘as 6-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Giovani Lo Celso 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

Puikaus perdavimo sulaukęs Lioras Refaelovas 29-ąją minutę sėkmingai nuginklavo vartininką ir išvedė Antverpeno „Royal“ ekipą į priekį 1:0.

Erikas Lamela antrojo kėlinio pradžioje pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau gynėjas sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.