Graikijos grandų mūšį laimėjo „Olympiacos“

Penktadienį Eurolygos grandų mūšyje, teisėjaujant lietuviui Gyčiui Viliui, Pirėjo „Olympiacos“ (1/1) 78:71 (22:12, 22:23, 18:22, 16:14) įveikė Atėnų „Panathinaikos (1/1) ir iškovojo pirmą pergalę šiame sezone.

„Olympiacos“ pirmavo nuo pat pirmos susitikimo minutės, o antrame kėlinyje turėjo net 14 taškų persvarą.

Didžiąją dalį trečiojo kėlinio „Olympiacos“ vis dar pirmavo dviženkliu taškų skirtumu, tačiau tada „Panathinaikos“ spurtavo 11:4 ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė jau tik 5 taškai (57:62).

Ketvirtame kėlinyje komandas dažnai skyrė 4-6 taškai, tačiau likus žaisti šiek tiek daugiau nei 6 minutes „Olympiacos“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 8:2 ir padidinę pranašumą iki solidaus, jį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Buvęs žalgirietis Aaronas White‘as „Panathinaikos“ gretose per 15 min. 19 sek. pelnė 5 taškus, atkovojo 1 kamuolį, sykį suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris 15 (5 atk. kam.), Ioannis Papapetrou 14 (4 rez. perd.), Nemanja Nedovičius 9, Zachas Auguste‘as ir Leonidas Kaselakis – po 7.

„Olympiacos“: Georgiosas Printezis 17 (6/7 dvit.), Shaquielle‘as McKissičius 10, Saša Vezenkovas 9, Vassilis Spanoulis (1/6 trit.) ir Hassanas Martinas – po 8.