„Manchester City“ klubas „Carabao“ taurės aštuntfinalyje 3:0 sutriuškino „Burnley“ ir žengė į kitą etapą.

Raheemas Sterlingas 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Futbolininkas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Ferranas Torresas 65-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Kitame mače „Manchester United“ klubas 3:0 sutriuškino „Brighton“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Scottas McTominay‘us 44-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Juanas Mata 73-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. O Paulis Pogba 80-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Į kitus etapus varžovus įveikę taip pat pateko  „Everton“ ir  „Newcastle“ klubi.