Mayweatheriui grįžti į boksą siūlo „Youtube“ žvaigždė

Užsienio žiniasklaida praneša, kad bokso legenda Floydas Mayweatheris sulaukė pasiūlymo sugrįžti į ringą ir sudalyvauti parodomojoje kovoje su „Youtube“ žvaigžde Loganu Paulu.

F. Mayweatheris (nuotr. SCANPIX)

Pirmieji šią naujieną paskelbė „TMZ Sports“, remdamiesi artimais F.Mayweatheriui šaltiniais. Visgi, pažymima, kad boksininkas linksta prie neigiamo atsakymo.

Šie gandai pasiekė ir Conoro McGregoro trenerio Johno Kavanagh ausis. Jis nusistebėjo tuo, kad L.Paului gali būti suteikta profesionalaus boksininko licencija ir atkirto internautui, kad šios situacijos negalima lyginti su tai, kad C.McGregoras gavo licenciją gautis su F.Mayweatheriu, nors irgi neturėjo patirties profesionalų bokse.

L.Paulas dar bandė atsikirsti J.Kavanagh, bet žinutę netrukus ištrynė.

Iki šiol L.Paulas turėjo vieną kovą profesionalų bokse – 2019 m. lapkritį jis skirtingu teisėjų sprendimu pralaimėjo kitam internautui, žinomam slapyvardžiu KSI. Tuo tarpu F.Mayweatheris laimėjo visas 50 karjeros kovų profesionaliame ringe.

Verta pažymėti ir tai, kad tokia kova sunkiai būtų įmanoma dėl sportininkų svorio skirtumo. F.Mayweatheris net ir karjeros pabaigoje sverdavo iki 69 kg, o L.Paulas kovėsi sverdamas daugiau nei 90 kg. Vargu, ar kuri nors atletikos komisija sutiktų sankcionuoti tokią kovą.

Nors šios kovos galimybė neatrodo labai reali, tai nereiškia, kad F.Mayweatherio daugiau nebepamatysime ringe. Legendinis boksininkas dalyvauja sparinguose, o jo treniruočių partneris Denisas Douglinas neabejoja, jog F.Mayweatheris dar sugrįš.

„100 proc. manau, kad jis gali sugrįžti. Nuostabu matyti kitą kovotoją, ypač afroamerikietį, uždirbantį tiek daug pinigų bokse. Kodėl gi neišmelžus dar daugiau pinigų iš šio verslo? Jei kovoje jautiesi saugiai, protingai pasirenki varžovą, tai kodėl gi to nepadaryti? Aš nesakau, kad jis grįš ir kovos prieš Crawfordą arba Spence‘ą, tačiau jis gali sugrįžti parodomosioms kovoms, nes myli sportą ir mėgsta varžytis. Netikiu, kad jis rinktųsi kovą, kurioje galėtų būti rimtai sužeistas“, - pasakojo D.Douglinas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų