Schileris – apie įsimintiną „Žalgirio“ žaidimo savybę ir Blaževičiaus situaciją

LKL čempionate debiutavęs Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris džiaugiasi pirmąja komandos pergale. Lietuvos čempionai sekmadienį 89:56 sutriuškino „Šiaulių“ krepšininkus.

Martinas Schilleris. (nuotr. zalgiris.lt)

„Visų pirma, esu patenkintas pergale. Manau, kad antroji rungtynių pusė buvo geresnė už pirmą. Kai oponentai ketvirtame kėlinyje žaidė žemu penketu, gynyboje turėjome šiek tiek prisitaikyti ir prisitaikėme. Manau, kad rungtynes užbaigėme solidžiai“, – sakė M.Schilleris.

Kas lėmė rungtynių lūži antrame kėlinyje?

„Daugiau agresyvumo gynyboje – tai vienas dalykas. Agresyvumas įkirtimuose, du prieš du situacijose. Puolime geriau judėjo kamuolys, šiek tiek geriau kovėmės po krepšiu. Manau, kad šie trys dalykai buvo pagrindiniai tam, kad turėtume geresnę antrą pusę“, – sakė M.Schilleris. „Esu patenkintas kamuolio judėjimu. Komanda nori tą daryti“.

Rungtynėms nebuvo registruotas Marekas Blaževičius, tačiau dėl jo sprendimai dar nėra priimami.

„Ne, mano sprendimas nėra daromas 2020-ųjų rugsėjo 20 dieną. Marekas yra labai talentingas ir jis dirba fantastiškai, tačiau su juo mes turime 6 aukštaūgius ir turime su tuo tvarkytis. Jis yra vienos pozicijos žaidėjas – vidurio puolėjas, o ne sunkusis kraštas. Tai apsunkina situaciją, nes rotacijoje nelieka lankstumo. Tai priklausys nuo skirtingų rungtynių. Marekas jokiu būdu nepadarė nieko blogo. Tai tiesiog yra sprendimas, kuris turi būti priimtas komandoje turint 6 aukštaūgius.“, – sakė M.Schilleris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų