Alytuje baigėsi 46-asis sportinio ėjimo festivalis, Europos „Permit Meeting“ varžybos ir Lietuvos 20 km sportinio ėjimo čempionatas.

20 km moterų grupėje pirmoji baigė Brigita Virbalytė-Dimšienė (Vilnius/Alytus) 1:30:54. Ji įvykdė Tokijo olimpinių žaidynių normatyvą (1:31:00). Antra finišavo vengrė Viktoria Madarasz (1:33:41), trečia – Ainhoa Pinedo (Ispanija) 1:37:50, penkta – Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius/Krakės), pasiekusi asmeninį rekordą (1:41:41) ir laimėjusi Lietuvos čempionato sidabro medalį, šešta – Adrija Meškauskaitė (Švenčionys), tapusi Lietuvos čempionato bronzos medalininke (1:42:51).

B.Virbalytė yra ketvirta Lietuvos lengvaatletė, patekusi į Tokijo olimpiadą. Ji prisijungė prie Andriaus Gudžiaus, Edžio Matusevičiaus ir Dianos Zagainovos. Olimpinį normatyvą yra įvykdžiusi ir Živilė Vaiciukevičiūtė, bet ji nusprendė baigti karjerą.

Tarp vyrų pirmąsias tris vietas užėmė švedas Perseusas Karlstriomas (1:20:58) ir ukrainiečiai Ivanas Losevas (1:21:10) ir Nazaras Kovalenko (1:21:12). Šeštą vietą užėmęs Arturas Mastianica (Švenčionys) pagerino asmeninį rekordą (1:22:55) ir tapo Lietuvos čempionu. Marius Žiūkas (Jonava/Vilnius) iškovojo Lietuvos čempionato sidabro medalį (1:23:27), Deimantas Kukis (Švenčionys) – bronzos (1:45:01).