Neymaras sulaukė dviejų rungtynių diskvalifikacijos nubausta ir daugiau žaidėjų

Po sekmadienį vykusių skandalingų rungtynių Prancūzijos čempionate tarp  Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Marseille“ klubų kai kurie komandų žaidėjai sulaukė nuobaudų.

Neymaras (nuotr. SCANPIX)

Incidentas įvyko mačo pabaigoje, kai apsistumdė net keli klubo futbolininkai. Neymaras vėliau apkaltino varžovą Alvaro Gonzalezą, kad šis užgaulioji jį rasistiškai. Brazilas ir pats trinktelėjo argentiniečiui per pakaušį.

Į visą incidentą įsivėlė ir PSG saugas Angelis Di Maria, dar prieš tai bandęs apspjauti varžovą. Iš viso prieš save raudonas korteles išvydo net penki futbolininkai.

Skelbiama, kad PSG žaidėjas Leandro Paredesas bei minėtas Neymaras abu gavo dviejų rungtynių diskvalifikacijas, klubo gynėjas Laiwynas Kurzawa – šešerių.

„Marseile“ gretose raudoną kortelę gavęs gynėjas Jordanas Amavi nepadės komandai trejuose mačuose. Ekipos puolėjas Dario Benedetto nubaustas vienerių rungtynių diskvalifikacija.

Prancūzijos lyga išplatino pranešimą, kad tai dar ne pabaiga. Artimiausiu metu bus nuodugniai tiriami A. Di Marios veiksmai bei Neymaro kaltinamai rasizmu A. Gonzalezui.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų