Jonesas: „Galbūt suklydau, sutikdamas kautis prieš Tysoną“

Ankstyvą lapkričio 29 d. rytą Lietuvos laiku bokso ringe susikaus dvi legendos – Mike‘as Tysonas ir Roy Jonesas jaunesnysis.

Roy'us Jonesas jaunesnysis. (nuotr. SCANPIX)

Kalifornijos valstijos atletikos komisija tikina, kad tai tebus parodomoji kova, bet abu boksininkai tikina, kad į tai žiūri kaip į rimtą kovą. M.Tysonas netgi pažadėjo siekti nokauto, jei tik tokia galimybė pasitaikys, o R.Jonesas jau pradeda abejoti, ar priėmė teisingą sprendimą, kai sutiko dalyvauti kovoje.

„Jis vis dar Mike‘as Tysonas. Jis vis dar vienas stipriausių ir daugiausiai „sprogstamosios“ jėgos turinčių kovotojų, kurie kada nors pasirodė ringe. Galbūt suklydau, sutikdamas su juo kovoti. Jis didesnis už mane ir turi daugiau jėgos. Pirmuose raunduose jis leis visus „fejerverkus“.

Aš jėgos turiu, bet ne tiek, kiek Mike‘as. Turbūt tik George‘as Foremanas galėtų su juo lygintis pagal agresyvumą pirmuose raunduose, be to, šį kartą Mike‘o lauks mažesnis varžovas. Aš sversiu turbūt 20 kg mažiau nei jis“, - pasakojo R.Jonesas.

M.Tysoną anksčiau nugalėjęs Danny Williamsas R.Jonesui irgi nežada nieko gero: „Manau, kad Roy bus rimtai sužeistas toje kovoje. Aš pats koviausi su Tysonu ir žinau ką kalbu. Juk Roy net nėra natūralus sunkiasvoris, jis viską pradėjo nuo vidutinio svorio kategorijos.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų