Pergalingas sugrįžimas: Kavaliauskas nokautavo kanadietį Zewskį

Geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas 32-ejų Egidijus Kavaliauskas (22-1-1) ankstyvą rugsėjo 13 d. rytą Lietuvos laiku pergalingai sugrįžo į ringą.

va (nuotr. SCANPIX)

Pusvidutinio svorio kategorijos kovoje lietuvis septintame raunde pasiuntė į nokdauną 31-erių kanadietį Mikaelį Zewskį (34-2), o aštuntojo raundo pradžioje galutinai pribaigė varžovą ir iškovojo pergalę nokautu.

E.Kavaliauskas penkis raundus dažniausiai naudojo „jabus“, tuo tarpu M.Zewski – smūgių kombinacijas. Lietuvis penktame raunde vis dažniau pradėjo naudoti smūgius į kūną, kurie darė didelę žalą M.Zewskiui.

Po šešių raundų E.Kavaliauskas dvigubai pirmavo pagal pataikytus smūgius (66 prieš 30), o septintojo raundo pabaigoje atliko fantastišką smūgį iš apačios, po kurio sekė smūgių kruša, paguldžiusį M.Zewskį ant žemės.

Teisėjas pradėjo skaičiavimą, tačiau M.Zewski atsistojo ir nuskambėjo raundo pabaigą skelbiantis gongas.

Aštuntojo raundo pradžioje E.Kavaliauskas iškarto puolė M.Zewskį, o po dar kelių smūgių kanadietis vėl krito ant žemės ir teisėjas nutraukė kovą.

„Kova klostėsi gerai, dariau spaudimą ir kontroliavau kovą. Šioje kovoje niekada nebuvau pavojuje ir nebuvau stipriai sužeistas“, – po kovos sakė E.Kavaliauskas. „

Norėjau nokautuoti greičiau, bet niekada negali suplanuoti, kada tai įvyks. Aš dirbau, jį spaudžiau, raundas po raundo jis lėtėjo ir silpnėjo, o aš jo smūgius sėkmingai blokavau ir nejaučiau jo jėgos“.

REKLAMA

Žurnalistas taip pat paklausė E.Kavaliausko apie T.Crawfordą ir būdą, kaip jis planuoja gauti revanšinę kovą.

„Manau, kad T.Crawfordas šioje svorio kategorijoje neturi didelio pasirinkimo, aš esu tas vyrukas. Nemačiau, kad kas padarytų daugiau prieš jį, nei padariau aš. Jis tiesiog neturi kito varžovo“, – sakė E.Kavaliauskas.


Rašyti komentarą...
w
whiseafti
2020-09-14 11:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetąinė suaaugusiėms, norintiems sūsirasti pаrtnėrį, norintiеms pasimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų