JAV nušauta kylanti bokso žvaigždė, sužavėjusi Mayweatherį

Viena iš pagrindinių profesionalų bokso organizacijų (WBC) pranešė sukrečiančią naujieną – JAV buvo nušautas talentingas boksininkas Danny Gonzalezas.

F. Mayweatheris ir D. Gonzalesas (nuotr. Instagram)

Šaltinių teigimu, vos 22-ejų metų vaikinas kartu su šeima dalyvavo piknike, kai prie jo prisiartino nusikaltėlis. Šis paleido šūvius į D.Gonzalezą, o boksininkas mirė netrukus. Į įvykio vietą atskubėję medikai jam jau niekuo negalėjo padėti.

D.Gonzalezas turėjo puikią karjerą mėgėjų bokse, kur laimėjo net 96 kovas iš 109. Jaunimo kategorijoje jis laimėjo net devynis titulus, o pastaruosius trejus metus savo kategorijoje neužleido pirmosios reitingo vietos.

D.Gonzalezas buvo atkreipęs ir paties Floydo Mayweatherio dėmesį. Šis atėjo pas talentingą boksininką su kontraktu ir priėmė jį į savo komandą.

„Jis atėjo į salę ir ėmė žvalgytis. Tada pradėjo stebėti mane. Jam patiko mano sugebėjimai, todėl jis pasiūlė man kontraktą. Tai neįtikėtina. Kai pirmą kartą išgirdau, kad Floydas nori pasirašyti su manimi kontraktą, buvau priblokštas. Esu palaimintas“, – tuomet kalbėjo D.Gonzalezas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų